Портников пояснив у чому схожість Зеленського з Януковичем

ДУМКА 10, Липень 2019, 12:44 1469
Портников пояснив у чому схожість Зеленського з Януковичем

Президент України Володимир Зеленський ще не усвідомив всю важливість суспільної реакції на деякі його дії, особливо це стосується активної частини суспільства.

Таку думку висловив політолог, публіцист Віталій Портников, передає “Думка“.

Він зазначив, що Зеленський у боротьбі за парламентську більшість, яка необхідна йому, щоб менше залежати від акціонерів його президентської кампанії, намагається посилати сигнали, які можуть привернути до нього проросійський електорат. У свою чергу боротьба за проєвропейський електорат набагато складніше, оскільки там багато претендентів на голоси виборців.

Разом з тим, як зазначає політолог, Заленський не завжди правильно оцінює реакцію активної частини суспільства, коли намагається загравати з проросійським електоратом і тим самим нагадує Віктора Януковича.

“Такі сигнали посилюють недовіру до президента з боку активної частини населення і закладають міни уповільненої дії під саму, і без того дуже хитку конструкцію нової влади – незалежно від того, хто переможе на виборах і сформує коаліцію і уряд. Але Зеленський, який ніколи не був активним учасником політичних і суспільних процесів у країні, явно недооцінює важливість громадської реакції і небезпеку протистояння з тими, хто не тільки ходить на вибори, а й виходить на вулиці”, – зазначив Портников.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що згідно з оприлюдненими сьогодні на прес-конференції в агентстві “Інтерфакс-Україна” даними партію “Слуга народу” готові підтримати 37,8% респондентів серед тих, хто визначився і голосуватиме.