Разумков заявив, що у Зеленського є високі моральні принципи

ДУМКА 8, Серпень 2019, 19:29 1002
Разумков заявив, що у Зеленського є високі моральні принципи

За словами глави партії “Слуга народу” Дмитро Разумкова, Володимир Зеленський йшов на посаду президента України “не заробляти, а змінювати державу”. Президент України Володимир Зеленський не стане диктатором через свої моральні принципи.

Таку думку висловив глава партії “Слуга народу” Дмитро Разумков в інтерв’ю “BBC News Україна”, яке було опубліковано 8 серпня.

“Президента обмежують його моральні принципи на відміну від деяких його попередників, вони у нього є. Він людина, яка йшла не заробляти, а міняти державу. І закони даватимуть громадянам можливість впливати на ситуацію. …Диктатури точно не буде”, сказав він.

Глава “Слуги народу” вважає, що владою зловживала Верховна Рада.

“Останні кілька місяців була певна узурпація влади з боку Верховної Ради, коли вона не давала президенту виконувати його зобов’язання. Наприклад, призначити міністра закордонних справ, оборони, главу СБУ”, заявив Разумков.

21 квітня 2019 року в Україні пройшов другий тур виборів президента. 30 квітня ЦВК офіційно оголосив результати виборів, перемогу здобув Зеленський з результатом 73,22% голосів виборців. 20 травня він офіційно вступив на посаду президента України.

21 липня пройшли дострокові вибори до Верховної Ради нового скликання, монобільшість в якому отримує пропрезидентська партія “Слуга народу”.