«Слуга народу» Вагнер: Влада готує амністію бойовикам, які катували і вбивали військових

ДУМКА 15, Грудень 2019, 10:00 1566
«Слуга народу» Вагнер: Влада готує амністію бойовикам, які катували і вбивали військових

Законом передбачена амністія особам, які вбивали і катували українських військовослужбовців та українських громадян – Вагнер.

Народний депутат, член фракції «Слуга народу» Вікторія Вагнер повідомила, що утрималася при голосуванні за законопроект «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей», так званому законі «Про ОРДЛО».

Про це народний депутат написала на своїй сторінці в Facebook.

“Цим законом передбачена амністія особам,які вбивали і катували українських військовослужбовців та українських громадян. Цим законом дозволяється створення загонів «народної міліції», що по-перше, суперечить Конституції, а по-друге, фактично легалізує незаконні збройні формування», – написала вона, додавши, що як народний депутат дала присягу, де зобов’язалася неухильно додержуватися Конституції України та законів України.

«Крім того, мій чоловік, Владислав Ковальов і його побратими загинули в бою під час прориву з Іловайського оточення не для того, щоб я, в українському парламенті, амністували їх вбивць», – додала Вагнер.

Нагадаємо, раніше лідер партії “Європейська Солідарність” п’ятий президент України Петро Порошенко заявив про ознаки реваншу в країні, які він бачить в атаках на військових, волонтерів і кримських татар.

“Атаки на добровольців, волонтерів, військових, кіборгів, спроби принизити кримських татар – ознаки реваншу, який зараз відбувається в країні”, – сказав Порошенко.