У Нідерландів виникло “багато питань” до України після звільнення Цемаха

ДУМКА 5, Вересень 2019, 16:50 1597
У Нідерландів виникло “багато питань” до України після звільнення Цемаха

5 вересня Київський апеляційний суд звільнив підозрюваного терориста Володимира Цемаха під особисте зобов’язання. Його можуть обміняти.

Міністр закордонних справ Нідерландів Стеф Блок, коментуючи сьогоднішнє звільнення бойовика Володимира Цемаха, заявив, що “останні новини з Києва викликають багато питань”. Про це повідомляє Nieuws.

За його словами, він знаходиться в тісному контакті з українською владою з питання звільнення Київським апеляційним судом з-під варти бойовики терористичної організації ДНР Володимира Цемаха. “Ми знаходимося в курсі справ”, – заявив глава нідерландського МЗС.

Сьогодні Київський апеляційний суд відпустив під особисте зобов’язання Цемаха, що є ключовим свідком для Гааги по кейсу MH17.

Нагадаємо, раніше в Генпрокуратурі України заявили, що після звільнення з-під варти проросійський терорист Володимир Цемах, який є ключовим свідком у справі MH17, може уникнути покарання.

Про це заявив заступник начальника відділу ГПУ Олег Пересада.

За його словами, згідно з приписом суду, Цемах зобов’язаний не відлучатися із населеного пункту, в якому проживає, при тому, що жив він на окупованій території РФ.

«Враховуючи те, що місцем його постійного проживання є непідконтрольна Україні територія… я не знаю, куди він відправиться», — зазначив Пересада.

Він також додав, що відстежити переміщення Цемаха буде неможливо, так як він буде без електронного браслета.