У Слов’янську невідомі розвішують георгіївські стрічки і символіку бойовиків ОРДЛО

ДУМКА 24, Липень 2019, 17:05 238
У Слов’янську невідомі розвішують георгіївські стрічки і символіку бойовиків ОРДЛО

Їх розвішують практично на одному і тому ж місці, три місяці тому в поліцію про цю подію вже повідомляли.

Передає “Думка” з посиланням на Depo.Донбас.

Крім того, невідомі періодично вішають георгіївські стрічки або наклейки терористичних організацій.

У поліції цих випадків зафіксовано зовсім мало. Однак, в поліції говорять про те, що в разі виявлення подібного людям варто звертатися до них.

Справу з нашивкою в поліції завели ще в травні, встановлювали можливих свідків, але результату це не дало. Поки ніяких просувань в цьому питанні немає.

Як розповіли в прес-службі слов’янського відділу поліції, за поширення і виготовлення забороненої символіки передбачена кримінальна відповідальність за ст. 436-1 Кримінального кодексу України – від 5 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої. Заборонено виготовлення, поширення, а також публічне використання символіки комуністичного тоталітарного режиму, символіки націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму, в тому числі у вигляді сувенірної продукції).

А поширення стікерів і шевронів з символікою окупаційних військ може мати ознаки кримінального злочину за статтею “Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань”. Максимальне покарання за цією статтею – 15 років ув’язнення. Хоча окремої прямий статті по ним немає.

Нагадємо, раніше повідомлялося, що мешканка Луганська зажадала, щоб “українське бидло” відновило зруйнований міст біля міста, а також щоб прибрали “нацистів”, маючи на увазі солдатів Збройних сил України.

Так, жінка заявила, що її батьки приїхали “підіймати українське бидло”, а зараз потрібно відремонтувати міст, тому що, на її думку, його зруйнували “українські нацисти”.

Потрібно нагадати, що міст був спеціально зруйнований бойовиками терористичного угруповання “ЛНР”, щоб затримати проходження української військової техніки.