У центр Києва стягують Нацгвардію і автозаки. ВІДЕО

ДУМКА 2, Жовтень 2019, 03:00 3381
У центр Києва стягують Нацгвардію і автозаки. ВІДЕО

Влада почала стягувати силовиків в центр Києва на випадок масових протестів через підписання в Мінську “формули Штайнмаєра”.

Про це повідомляє Telegram-канал Klymenko Time.

Ситуація під Офісом президента на зараз. Підтягується, судячи з усього, не тільки “Нацкорпус”, є й інші. На відео ось, наприклад, “Український наступ”, – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що людей поки не надто багато, причому ніхто не поводиться агресивно.

Стрим майдан

Опубліковано Yan Dobronosov Вівторок, 1 жовтня 2019 р.

“У район ОП, до драмтеатру ім. Франко, вже про всяк випадок приїхало багато Нацгвардії, поліції і автозаків”, – додають в Telegram-каналі.

Нагадаємо, у вівторок, 1 жовтня, українська делегація підписала “формулу Штайнмайера” на переговорах у Мінську, погодившись включити її в новий закон по Донбасу.

Пізніше у Російській Федерації назвали “серйозним успіхом” для себе те, що Україна погодилася на імплементацію “формули Штайнмайєра”. Про це у себе в блозі написав російський сенатор Олексій Пушков.

“Україна підписала «формулу Штайнмайера» по Донбасу, що відкриває шлях до зустрічі в «нормандському форматі». Всі умови, к-ті висунула Москва для її проведення, узгоджені. Наш серйозний успіх. Зустріч, перша з 2016 р., може призвести до помітного зрушення у відносинах з Європою”, – написав він.