У Зеленського хочуть підписати “велику угоду” з Росією

ДУМКА 20, Вересень 2019, 17:20 602
У Зеленського хочуть підписати “велику угоду” з Росією

Вадим Пристайко не виключає укладення широкої угоди у в результаті переговорів у “нормандському форматі”.

Окрім Донбасу, домовленість включатиме також енергетичні питання.

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко в інтерв’ю “Європейській правді” наголосив, що насправді в зоні уваги лідерів завжди були газова проблема і енергетична безпека України.

“Можливо, в результаті довгих-довгих засідань буде вироблена якась велика угода, якийсь big deal, що включатиме не тільки вирішення питання Донбасу, але й, наприклад, енергетичну безпеку України”, – додав він.

Зустріч Зустріч лідерів Росії, Німеччини, Франції та України мала відбутися 16 вересня, але у Кремлі вирішили перенести зустріч Зустріч лідерів “нормандської четвірки” у Парижі відклали через Росію щонайменше на один місяць.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що голова МЗС Вадим Пристайко заявляв, що дав згоду на застосування “формули Штайнмайєра” для врегулювання ситуації на сході України.

Про це він повідомив під час спільного засідання комітетів Верховної Ради з питань європейської інтеграції та комітету у закордонних справах

Пристайко зазначив, що свою згоду на реалізацію «формули Штайнмайера» дав під час зустрічі дипломатичних радників лідерів країн Нормандського формату 2 вересня.

“Ми домовилися про формулу Штайнмаєра і я дав згоду. Закон про особливий статус набуває чинності на момент проведення виборів, а остаточно вступає в силу після рішення БДІПЛ ОБСЄ про визнання результатів виборів», — сказав міністр.