В Ужгороді до приїзду Зеленського відзначилися маразмом часів Януковича. ФОТО

ДУМКА 6, Липень 2019, 16:11 12382
В Ужгороді до приїзду Зеленського відзначилися маразмом часів Януковича. ФОТО

Управління державної охорони наказало владі Ужгорода демонтувати на набережній всі смітники через приїзд президента України Володимира Зеленського.

Загалом з центру міста зникло 54 урни, повідомляє Віталій Глагола на сторінці спільноти “Ужгород” у соцмережі Facebook.

“На набережній Незалежності через візит Зеленського УДО змусило зняти 54 урни! Нагадаю, за програмою запланована прогулянка Володимира Зеленського по набережній. Тому Управління держохорони змусило міськраду демонтувати всі сміттєві урни на маршруті. Під опис, офіційно, просто зняли і вивезли. Пройдеться, і потім знову встановлять. Щось не пам’ятаю, щоб з часів Януковича щось робилося під час візиту чиновників”, – обурився городянин.

На дику ініціативу відреагував і відомий блогер, офіцер ЗСУ Анатолій Штефан (“Штірліц”), який не підтримав настільки дивні заходи безпеки у зв’язку з приїздом в Ужгород Зеленського.

“Урни для сміття демонтували, з такими темпами скоро людей у напрямку руху кортежів будуть “демонтувати”. Ау? Де там свідки святого Голобородько?”– написав він.

Бурхлива дискусія про цей інцидент розгорнулася і під постом з фотографіями в Ужгородській групі. Люди обурюються таким самоуправством і проводять паралель з режимом Януковича, при якому тощо широко практикувалося.

В Ужгороді до приїзду Зеленського відзначилися маразмом часів Януковича. ФОТО В Ужгороді до приїзду Зеленського відзначилися маразмом часів Януковича. ФОТО В Ужгороді до приїзду Зеленського відзначилися маразмом часів Януковича. ФОТО В Ужгороді до приїзду Зеленського відзначилися маразмом часів Януковича. ФОТО