Вперше за кілька років українським вчителям не будуть платити новорічну премію

ДУМКА 13, Грудень 2019, 11:44 1710
Вперше за кілька років українським вчителям не будуть платити новорічну премію

Накрити своїм родинам щедрий стіл на зимові свята херсонським педагогам буде складно. Адже на купівлю смаколиків немає “заначки”.

Вперше за останні два десятиріччя вчителі понад п’ятдесяти навчальних закладів обласного центру можуть не отримати щорічну винагороду за добросовісну працю – її визначають у сумі до одного посадового окладу.

Муніципальна влада пояснила, що грошей у скарбничці обмаль. Утім, учительські профспілкові осередки наполягають, що хоч якусь дещицю “під ялинку” у скарбничці нашкребти можна, щоб не викликати соціального напруження у школах.

Депутати міськради обіцяють резерви пошукати, але не факт, що знайдуть: адже для виплати бодай тридцяти відсотків від окладу у вигляді премії треба 12 млн грн.

Тож поки що винагорода за працю для херсонських сіячів розумного, доброго, вічного зависла в повітрі.

Нагадаємо, раніше поідомлялося, що у мережі активно жартують з приводу протесту вчителів у Лугинському районі Житомирщини на міжнародній трасі Київ – Ковель – Ягодин.

Так, люди нагадують, що в тому районі, в якому протестують вчителя, був найвищий рівень підтримки президента Володимира Зеленського на виборах в Житомирській області.