Зеленський дає посади тільки бізнес-партнерам, друзям і людям Богдана

ДУМКА 17, Липень 2019, 15:26 958
Зеленський дає посади тільки бізнес-партнерам, друзям і людям Богдана

Багато кандидатур для призначень президент України Володимир Зеленський вибирає зі свого бізнесового кола і часто йде на принцип.

Про це йдеться в матеріалі “Апострофа“.

“Володимир (Зеленський) – людина без досвіду в політиці, але у нього є ряд людей, з якими він перетинався по бізнесу, наприклад. Звідти і беруться багато призначень. Все це відбувається без системи, але коли суспільство не сприймає якісь його кадрові рішення, він йде на принцип і спеціально не знімає людину. Він же президент і хоче впливу”, – коментує один зі співрозмовників, близьких до команди Зеленського.

Уточнюється, що майже вся кадрова політика нового президента останнім часом викликає подив, оскільки Зеленський не має політичного досвіду, а значить орієнтуватися у своїх призначеннях йому доводиться або на тих, з ким він раніше працював — на умовну групу “Кварталу-95”, або на тих, кого рекомендують знаючі люди з його оточення. Найбільше в цих питаннях вказують на главу офісу (Адміністрації) президента Андрія Богдана. З призначенням губернаторів вийшла майже та ж історія.

Доречі, президент РФ Володимир Путін розуміє, що домовлятися про постачання газу і звільнення моряків доведеться з діючим президентом Володимиром Зеленським, а не своїм кумом Віктором Медведчуком.

Домовлятися про долю Донбасу, умови транзиту газу, звільнення військовополонених і моряків доведеться все одно не з опозицією, а з реальною владою, тобто з командою нового президента і тіньовими гравцями, які стоять за нею. У Кремлі це, мабуть, розуміють. Інакше чим пояснити явні жести на адресу президента України, наприклад, телефонна розмова з ним Володимира Путіна? Якби Москва грала проти Зеленського, цю розмову під слушним приводом цілком можна було б відкласти і провести вже після виборів. Але цього зроблено не було. Розмова не просто відбулася, а й, судячи з усього, мала практичні результати, наслідком чого стала помітна активізація зусиль щодо звільнення утримуваних осіб.