“Крики і жах дітей”: білоруські прикордонники залякують мігрантів пострілами. ВІДЕО

ДУМКА 10, Листопад 2021, 13:51 325
“Крики і жах дітей”: білоруські прикордонники залякують мігрантів пострілами. ВІДЕО

Міністерство оборони Польщі опублікувало відео, на якому видно, як білоруські прикордонники залякують біженців стріляниною біля кордону з Польщею.

Відповідне відео було опубліковано прес-службою відомства, передає “Думка“.

На відео видно, як Білоруський прикордонник стоїть біля натовпу біженців, після чого перезаряджає зброю і робить один постріл. На відео видно, що діти і жінки були дуже налякані пострілом.

З якою метою білоруські прикордонники залякують біженців поки невідомо.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що влада Білорусі спеціально звозять мігрантів до себе в країну, щоб потім надати їм доступ до країн Європейського союзу, щоб створити там міграційну кризу. Це зроблено для того, щоб країни Заходу відволіктися від зростаючої загрози для України з боку РФ, але цей крок може вдарити по Кремлю.

Раніше прем’єр-міністр Польщи Матеуш Моравецький заявив, що потік нелегальних мігрантів, які зараз намагаються потрапити в країни Євросоюзу з Білорусі, можуть піти через Україну.

Зазначимо, що дві групи мігрантів змогли обійти захисні споруди і проникнути на територію Польщі з Білорусі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що режим самопроголошеного президента Олександра Лукашенка діє через свої дипломатичні установи, щоб умовляти громадян інших країн приїхати до Білорусі, обіцяючи їм подальший шлях до ЄС.

Також повідомлялося, що п’ятий пакет санкцій Євросоюзу проти Білорусі ймовірно буде готовий до 15 листопада і налічуватиме близько 30 осіб, причетних до «шантажу мігрантами».