Вчені розповіли, чому червона помада є “головною зброєю” жінок

Володимир Маркопольский 9, Лютий 2021, 19:51 27
Вчені розповіли, чому червона помада є “головною зброєю” жінок

Є в світі речі, які ніколи не виходять з моди. До однієї з них можна віднести червону помаду для губ. Вона підходить абсолютно кожній дівчині, роблячи її образ яскравіше і помітніше.

Інше питання, що далеко не кожна жінка може користуватися цією примхливою зброєю, яке може прикувати погляди більшості чоловіків.

Формула успіху

Щедро прикрашаючи жінок, червона помада одночасно кидає їм виклик. З одного боку, вона допомагає голосно заявити про себе в соціумі. З іншого боку – вимагає правильного поводження, що деяких дівчат лякає.

У 1991 році американка Боббі Браун хотіла випустити в продаж в нью-йоркському універмазі Bergdorf Goodman однойменну косметичну лінію. Під час підготовки рекламної кампанії для газет вона придумала яскравий слоган: «Ти або створена для червоної помади, чи ні». Насправді червоний йде всім. Найважливіше, зуміти відшукати свою помаду. А робити це слід, взявши на озброєння 2 параметра – текстуру і відтінок.

Жінки, які працюють в сфері послуг і вибирають червону помаду, мають переваги

Дослідникам з Université де Bretagne-Sud у Франції вдалося виявити, що офіціантки, які вибирали червоні відтінки для губ, отримували набагато більше чайових від чоловіків. І це працювало саме з червоним кольором помади. Коли в якості експерименту офіціантки фарбували свої губи помадою інших квітів, то чайові їм давали менш охоче і не так часто.

Щоб ваші губи виглядали натурально, помаду можна нанести і розтушувати кінчиками своїх пальців. Для економії помади і акуратного нанесення краще вибирати кисть. Так помада набагато краще ляже на губи. Якщо вам потрібна вся насиченість відтінку, тоді помаду краще нанести найпростішим способом – з тюбика.