Я вб’ю всіх дівчаток і буде чудо: в Ізраїлі хлопчик прийшов в дитсадок з ножем

Христина Качоровська 19, Квітень 2021, 16:53 34

Раніше 5-річна дитина вже показувала своє недоброзичливе ставлення до дівчаток. Одну він намагався вдарити молотком, а іншу – покусати.

Жахливий інцидент трапився в Ізраїлі: 5-ти річний хлопчик прийшов в дитячий садок з ножем заявивши, що вб’є всіх дівчаток. Більш того, хлопчик почав чітко показувати, куди збирається засунути ніж “жертві”.

Про поведінку хлопчика розповіли дівчатка, яким він погрожував. Діти поскаржилися своїм батькам, а ті, в свою чергу, звернулися до адміністрації дитсадка.

За їх словами, хлопчик, який погрожував дівчаткам, схильний до насильства. До цього він вже відзначився жорстокістю до дівчаток: одну намагався вдарити молотком, а другу – покусав.

Тепер же він з’явився в дитсадку з ножем і публічно розповів про свої плани одній дівчинці:

“Я поставив ніж в свою сумку перед тим, як одягнувся. І я засуну ніж тобі в горло. Я вб’ю всіх дівчаток і сотворю чудо “.

Дівчинка, якій погрожували і діти, які були в цей час поруч, відразу ж поскаржилися виховательці і та дійсно знайшла в сумці хлопчика гострий кухонний ніж з довгим лезом. За даними ЗМІ, в адміністрації садочку спершу не хотіли давати розголосу інциденту.

Тепер батьки просять, щоб хлопчика відправили на перевірку, а поки цього не трапитися – щоб його не пускали в дитсадок:

“Ми боїмося за наших дітей. Якщо вони не можуть заборонити батькам хлопчика приводити його в дитсадок, то нехай приставлять до нього няню, яка весь день буде за ним дивитися”.

Відреагували на інцидент і в Міносвіти Ізраїлю:

“Це дуже дивний інцидент. Питання делікатне, ми не можемо обговорювати всі подробиці. Але ситуація під контролем”.

Нагадаємо, раніше ми писали, що на Закарпатті дитину не прийняли в дитячий садок, бо її батьки не знают угорскьої мови.

Також повідомлялось, що в Ізраілі прокоментували інцидент з хлібом.