Житель Москви на смерть вдавився салом, яке їв у темряві

ДУМКА 30, Вересень 2019, 16:08 7674
Житель Москви на смерть вдавився салом, яке їв у темряві

У кімнаті, де вечеряв чоловік, перегоріла лампочка, і пізніше лікарям довелося виймати шматок при світлі ліхтаря.

Салом подавився і помер 56-річний москвич під час вечері 29 вересня. Рідні до приїзду лікарів намагалися витягнути шматок, але той застряг занадто глибоко в горлі.

Як стало відомо, в квартирі на Профспілковій вулиці, де сталося нещастя, проживала сім’я з трьох осіб — глава сімейства і його син з дівчиною.

У фатальний день господар квартири близько 19.00 вечеряв у своїй кімнаті. Він поклав великий шматок сала та інші закуски на стіл, включив телевізор. До речі, в кімнаті було темно, так як перегоріла лампочка. Родичі перебували в сусідній кімнаті.

Вони викликали екстрені служби міста, коли чоловік захрипів і став задихатися — виявляється, він ковтнув занадто великий шматок сала і не розжував. Тому їжа застрягла глибоко в горлі. Дихальні шляхи були повністю перекриті.

Родичі до приїзду лікарів робили все можливе, щоб витягти сало, — їх інструктував диспетчер «швидкої допомоги». Жінка безперервно плакала — маніпуляції не давали результату, чоловік не подавав ознак життя.

Медикам не склало труднощів за допомогою інструментів витягнути об’ємний шматок. Поки лікарі працювали, рідні світили настільною лампочкою і ліхтариком. На жаль, коли їжу витягли, пацієнт уже був мертвий — він помер від удушення.