ПреЗЕдент-підробка і ” темне диво”

ДУМКА 17, Липень 2019, 10:48 690
ПреЗЕдент-підробка і ” темне диво”

В одному кумедному фентезійному серіалі ” Джонатан Стрендж і Містер Норрелл” підступний Ельфійський маг йде на болото і дістає шматок трухлявої колоди, після чого робить темне диво: Мертве дерево перетворюється на копію жінки, яка є дружиною однієї людини і яку шахрай хоче підмінити.

Реальна, жива особа зникає. На її місце приходить бездушна підробка.

Обдурена людина бачить сурогатну “дружину” – яку не можливо відрізнити від оригіналу – і приймає її за справжню.

Антропоморфна істота запитує у чоловіка, чи є воно його дружиною.

Не розуміючи, що відбувається, він відповідає “Так”. Але щоб повністю завершити підробку, істота задає контрольне питання – ” чи відрікаєшся ти від усіх інших дружин?”..

І розгублений чоловік потрапляє в пастку: “звичайно – Так, відмовляюся” (тим самим він відмовляється від прав на живу кохану, прийнявши порожній муляж в якості своєї другої половини).

Десь схожим чином був обдурений народ України.

З допомогою магії телевізора і розважальних шоу шахраї впарили населенню бутафорію Президента України.

Солодкуватим серіалом, висміюючи на сцені “95 ватаквартала” нашу країну-“повію”, її владу і дурний український народ – була створена віртуальна картинка, яку підсунули зачарованому виборцю під популістські гасла про боротьбу за все хороше проти всього поганого. Упакований в брехливу блискучу обгортку привабливий “сир” в медійній мишоловці, яка з тріском зачинилися на наступні 5 років (якщо Україна взагалі стільки, звичайно, ще проіснує).. точка неповернення вже практично пройдена.

І тепер, замість справжнього глави держави, нами править актор. Муляж “гаранта Конституції”. Голографічна ілюзія, яка, між тим, не має нічого спільного з кіношним Голобородькою.

Природно, Йому треба підтримувати образ і стиль “слуги народу”, який три сезони вводив український охлос в гіпнотичний транс – тому ЗЕ-фальшивка (як того хоче натовп) косить під серіального персонажа, влаштовуючи показушні подання:

“рубає з плеча”, “виражається по-народному” (в грубої формі – з використанням сленгових жаргонізмів), зображує “ламання системи” (з анонсованим переїздом його Офісу, відміною параду, усілякою зневагою на адресу владних інституцій, грою в “доброго царя” проти “поганих бояр”) і скандально звільняє чиновників (щоб на їх місця клан Коломойського міг розставити своїх людей).

Цю псевдо-голобородьківську фікцію супроводжує приставлений Бенею наглядач, який контролює кожен Вовин крок, супроводжуючи преЗЕдента абсолютно всюди (за кордоном і всередині країни).

Причому іноді (а тепер все частіше) вони цілком відкрито міняються місцями – “слуга народу” стоїть збоку, покірно спостерігаючи, як “смотрящий” демонструє, хто господар у цьому нехитрому дешевому поданні.

Для підтримки “народності” (в путінсько-совковому стилі) маріонетковий актор відвідує різні об’єкти і демонструє натовпу “турботу”. Відвідав лікарню Борисполя, побідкався її поганим станом, сказав керівництву “ай-йа-яй”, а потім з ганьбою вигнав містечкового держсекретаря Годунка (пригрозивши, до всього іншого, що поскаржиться своєму “куму” в СБУ Баканову) – причому характерною гопівською манері (“Вийди атсюда, розбійник! Іди гуляй!”), яка проявляється у людей зазвичай, які усвідомлюють власну “зірковість” і навалу влади.

Це вигнання “чорта” за допомогою особистої охорони Зе-пахана викликало у громадськості різні асоціації (Кіркоров з кофтиною, Янукович з його погрозами, авторитарність Лукашенка і т. д.). Особисто мені згадалися такі ж витівки ще одного Володимира Жириновського – коли він кричить “Покидьок! Он звідси! Виведіть йогоїї..”так само якісь найманці-амбали починають по бєспрєдєлу витягувати людину з приміщення кудись геть )).

В принципі, ЗЕ муляж дуже зайнятий – у нього багато справ.

Наприклад, він пропонує дозволити іноземним судам скидати технічні відходи і всяке лайно в районі портів Одеси.

І, як я розумію, щоб продемонструвати, що саме буде плавати при цьому в морі біля одеського узбережжя, особисто йде на пляжик, де спускається у воду зі своїм незмінним супутником (захоплюючи шанувальників червоним кольором слуганародних трусілєй) – через фонтан вже побігав, і тепер ще в пірнанні за амфорами покрасуватися треба на камеру.

А взагалі тема фекалій у водоймах Вову вельми турбує.

Нещодавно він посперечався з мером Борисполя через “метровий” шар фекалій в озері. “… тобто вони метр “напаскудили” , ви хочете сказати? Вони люди у нас нормальні … ви що, знущаєтеся?”(Зеленський).

Щоденні обстріли позицій ЗСУ з боку терористичних бантустанів “днр лнр”?Засудження українського захисника в Італії на 24 роки?? Лобіювання московською федерацією скасування санкцій за її анексію Криму і розпалювання війни на Донбасі???

.. та це все не важливо! Що ви парите Вову зі своєю нісенітницею, що відбувається десь далеко-за межами Бенесуели?! Тут у нас гівно в озері не прибрано! Дитячі автобуси зовсім охреніли і не дають презедентським кортежам нормально ганяти по дорогах (і принижувати холопів простоюванням в кілометрових пробках).

А ще Вові Зе треба домовитися з Вовою Пу по телефону, як обміняти заарештованих в Україні кремлівських агентів на незаконно захоплених в нейтральних водах українських моряків (яких московія і так повинна звільнити згідно з рішенням Міжнародного суду з морського права.. але якщо вже це робити, то можна ж провернути на “обміні” многоходовочку, вірно?).

Загалом, робота кипить. ЗЕбородько не сидить без діла (йому дуже треба підтягнути трохи рейтинги “слуги наріда” в передвиборній партійній гонці).

А в цей час проросійський коллаборант, давній приятель Коломойського, тріумфально повернувся з території країни-агресора Портнов оформляє для беніної маріонетки нові “проекти” законів.

Дуже розлютила його люстрація чиновників з оточення Януковоща, тому ЗЕ-клан вирішив довести ситуацію до абсурду – розпочати усунення (поки ще управлінське) тих, хто захищав країну, піднімав економіку, посилював армію і відстоював інтереси України після Майдану 2014 (який у нас поки ще називають “Революція гідності”).

Більше того, сам Портнов вже анонсував початок масових переслідувань із затриманнями і кримінальними справами. Як ви думаєте – кого саме ватні реваншисти збираються ” карати “і за які”злочини”?

Я впевнений, що скасування параду українських військових на День незалежності України сталася не просто так (а все з тих же реваншистським причин).

Адже армія користується популярністю у більшої частини населення-що стоїть кісткою в горлі ЗЕ клану, що узурпує владу в країні. Цей парад символізує боротьбу українців з повзучим на наші території рашизмом, але – головне – готовність української армії боронити державу і надалі.

Однак справа в тому, що вони (сірі кардинали і таємні ляльководи) НЕ ЗБИРАЮТЬСЯ цього робити, тому що їм весь цей захист країни від “русскомирского мордора” просто не вигідний.. У них зовсім інші плани на нашу державу – плавно нав’язати Україні капітуляцію і відкат до стану до Майдану на умовах кремля.

Тому, природно, військовий парад на честь Незалежності просто вступає в дисонанс з тим, що вони покроково здійснюють в даному напрямку, демонструючи північному сусідові про свою готовність здати наші інтереси в обмін на відновлення торговельних зв’язків (імпорт, експорт, транзит) і можливість збільшувати тим самим свої (див. олігархічних кланів) схудлі капітали.

Почалося згортання України як національної держави і відкат до варіанту під назвою “Малоросія”.

Вже скоро незаконні дострокові вибори в Раду дадуть їм можливість отримати практично повну владу на всіх рівнях і гілках, після чого Україна фактично стає їх власністю в усіх сенсах (вся влада стає ЗЕлено-ватною).

“Спасибі” 73% за ваш внесок у те, щоб така ситуація стала можливою..

21 квітня, під час вирішального плебісциту, у вас в руках було два бюлетеня на вибір – зовні вони містили прізвища кандидатів, але.. насправді голоси ви віддавали за долю країни-в них було зашифровані її подальші варіанти:

1. “Я за національну державу Україна, українську ідентичність, європейський вектор і інтеграцію в НАТО. За нашу армію, незалежність і гідність. Не буде тут ніякого потворного “русскава мира” на українській землі. Слава Україні! Героям слава!”

і

2. “Мені плювати на якусь там національну державу. Плювати на гордість, українську ідентичність і боротьбу за свободу. Я вибираю капітуляцію, часи януковича і хочу нарешті дешеву ковбасу. Заберіть вашого Бандеру, поверніть назад проспект масковский. І нахрен мені не потрібен ваш парад…”..

Як ви розумієте, овочево-ватна більшість проголосувала за Варіант № 2.

————–

зи. До речі, цілком знаково, що партія реваншистів називається “Слуга народу”.
Адже цю назва ввів в ужиток кривавий совок Сталін ще в 1937 році – під час “виборів депутатів Верховної ради СРСР”.

Історія ходить по спіралі і сповнена символізмів, чи не так?…