Захід ставить на місце “кремлівську гопоту”

ДУМКА 12, Січень 2022, 02:15 409
Захід ставить на місце “кремлівську гопоту”

На переговорах в Женеві США відмовили Росії на її вимоги про неприйняття України в НАТО і тим більше виходу з організації країн, які були прийняті після 1997 року.

Скупчення військ РФ біля українських кордонів, хамська поведінка представників МЗС РФ останнім часом, не дали очікуваного ефекту для Кремля. Переговори, на які погодився Захід, показали, що ніхто не збирається ділити світ на сфери впливу або йти на поступки Кремлю в питаннях безпеки країн НАТО.

Взяття “на понт” закінчилося для Кремля вельми сумно, і це ще не почалися переговори у форматі НАТО – Росія, на яких нічого приховати не вийде і ніяких під килимових домовленостей не буде. Багато членів НАТО прямо скажуть все, що вони думають про Росію та її керівництво і особливо про її останні дії.

Але найцікавіше навіть не в цьому, коли Росія почала особливо агресивну риторику щодо НАТО, почала накопичувати свої війська біля українського кордону, намагаючись таким чином налякати захід і зупинити розширення Північноатлантичного альянсу, вона отримала прямо протилежний ефект. Зараз Фінляндія і Швеція також почали активно обговорювати можливість вступу в НАТО, це викликано насамперед тим, що в Стокгольмі і Гельсінкі вже чітко побачили неадекватність в поведінці Кремля, який по справжньому боїться тільки НАТО, тому політики цих країн задумалися на тим, щоб убезпечити свої країни від злетів з котушок сусіда.

Погрози Кремля про те, що він почне війну проти України також не викликали у США жодних побоювань. По – перше-Україна це далека країна вона і не є стратегічно-важливим партнером для Вашингтона на даному етапі. Тому США не йтимуть ні на які поступки Кремлю, навіть за умови загроз вторгнення в Україну. По-друге США постійно надають Україні велику військову підтримку і якщо Збройні Сили України зможуть надати гідне опору російським військам хоча-б в перші кілька днів війни, а це їм цілком під силу, тоді Україна отримає набагато більше допомоги для захисту від РФ. А ось Росія буде змушена нести величезні економічні і політичні втрати, ніхто з прихильників Росії в ЄС вже не зможе говорити, що Україна сама напала на РФ або винна в тому, що почалася війна. В економічному плані для Россі настануть дуже важкі часи, справа навіть не в забороні поставок техніки і нових торгових обмеженнях, врешті-решт росіянам не звикати жити без зручних сучасних пральних машин, телефонів і комп’ютерів, перш за все санкції можуть торкнутися технологій для видобутку нафти і газу, без чого економіка РФ буде нести серйозні втрати.

Звичайно, після ” гоп-стопу “Захід може запропонувати кілька варіантів Путіну, щоб він зберіг Свій образ” альфа-самця ” перед росіянами, але як це буде, поки невідомо.