Зеленський вже придумав, як знищити люстрацію

ДУМКА 11, Липень 2019, 15:01 329
Зеленський вже придумав, як знищити люстрацію

Якщо ти хочеш знищити люстрацію, то зроби з неї профанацію. Доведи все до абсурду. І зроби це під звуки махрового популізму.

Зеленський хоче розширити люстрацію на посади, що обираються, що не може бути можливо за законом. І знищить саму ідею люстрації. Це дозволить вивести з під люстрації старі кадри. Геніально. І пропонує прийняти законопроект Портнова, автора законів 16 січня. Хороший юрист. Поганого не порадить.

Зеленський хоче прирівняти чиновників часів Януковича, чиновників, які своїми діями призвели до кризи 2014-15 роках, допомагали Росії агресії і відповідальні за кров небесної сотні політиків останніх 5-и років, та чиновників які провели більше реформ, ніж за 20 попередніх років. Так, корупція залишилася. Але порівнювати тупих діячів з партії регіонів з людьми, які прийшли міняти країну, нехай не всі з них виправдали наші надії, просто злочинно. Хоча так, ефективно, адже люди встигли забути, як виглядав Арбузов і Азаров, Курченко і Клименко. Як донецькі віджимали бізнес. Як витрачали резерви НБУ. Як знищували армію, поставивши росіян на чолі. Як віддавали наказ стріляти в людей на Майдані.

Згідно з Зеленським, під люстрацію повинна потрапити Супрун, яка позбавила фінансових потоків фармацевтичну мафію.
Згідно з Зеленським, під люстрацію повинен потрапити Максим Нефьодов, який впроваджував систему Прозорро.
Згідно з Зеленським, під люстрацію повинен потрапити Айварас, який очистив Міністерство економіки.
Згідно з Зеленським, під люстрацію повинен потрапити Данилюк, при якому міністерство фінансів змогло покінчити з практикою ручного розподілу ПДВ, прибравши величезний рівень корупції.
Згідно з Зеленським, під люстрацію має потрапити керівництво НБУ, яке націоналізувало Приватбанк.

Всі молоді реформатори, які повірили в країну після Майдану і прийшли міняти країну, потраплять під люстрацію імені Зеленського?

Прекрасний крок. Талановито. Тим більше, навіщо ці зміни. Тільки порушують комфорт.

Залишається один Юзік. Нехай він займає всі пости. Відразу. І головне депутатів і президента, щоб більше не було конкурентів. Ах так, ще й Юлія Володимирівна. Досвідчений менеджер. Вона і Богдан приведуть країну до успіху.

Чи можливо це? Ні, звичайно. Посади, що обираються, не можуть потрапляти під люстрацію. До чого це призведе? До скасування люстрації як такої. І всі чиновники часів Януковича, Богдани і Портнови, отримають можливість обіймати будь-які посади. Ось це новий кадровий резерв президента. А то зв’язані руки у президента.

Сергій Фурса