Помилки через які виникає борг при онлайн-оплаті за доставку газу

Ірина Дубровська 25, Квітень 2020, 15:48 76
Помилки через які виникає борг при онлайн-оплаті за доставку газу

Від початку карантину зберігається тенденція збільшення розрахунків за доставку газу онлайн. Проте, протягом березня-квітня АТ «Сумигаз» отримало від банків та платіжних сервісів 1,5 тисячі оплат за послуги з доставки газу, в яких не зазначені номер особового рахунку або адреса платника. До визначення власника оплачених коштів платежі залишаються не ідентифіковані, а на особових рахунках клієнтів накопичується заборгованість.

Про це йдеться в пресрелізі АТ «Сумигаз».

Компанія звертає увагу клієнтів на необхідність при оплаті зазначати свій особовий рахунок і адресу, зберігати квитанції про оплату. Це дозволить швидко та коректно зарахувати кошти, сплачені за доставку газу.

Стосовно неідентифікованих платежів, якщо клієнт компанії протягом двох тижнів після оплати в онлайн-сервісах www.104.ua не бачить зарахувань на його особовий рахунок коштів, з високою долею ймовірності, вони надійшли з банківської установи або платіжного сервісу без необхідних реквізитів платника. У цьому разі, необхідно надати підтвердження проведеної оплати – квитанції.

Під час карантинних обмежень надіслати сканкопію квитанції можна на електронну адресу info@smgas.com.ua, із зазначенням особового рахунку та адреси.

У АТ «Сумигаз» вдячні клієнтам за своєчасну оплату послуги. У складні для всіх часи, це допомагає підтримувати стабільну та безперебійну роботу газових мереж в області, роботу аварійної служби.

Компанія нагадує, що сплатити за доставки газу можна дистанційно за допомогою онлайн-сервісів 104.ua:

особистого кабінету на сайті 104.ua
чат-боту «7104ua» у Viber чи Telegram
мобільного додатку 104Mobile для Android
мобільного додатку 104Mobile Light для iPhone

Для споживачів АТ «Сумигаз» розроблено експрес-реєстрацію, яка дозволяє автоматично зареєструвати особистий кабінет на сайті 104.ua. Для цього достатньо подзвонити до контакт-центру за номером 067 00-03-104 і повідомити оператору номер особового рахунку, який зазначено у квитанції кожного клієнта. Оператори самі зареєструють кабінет, а споживач в СМС отримає логін та пароль до нього.

«Сумигаз» закликає споживачів, які мають можливість, сплачувати за послуги газопостачання вчасно. Ці кошти потрібні для забезпечення діяльності компанії та оплати праці газовиків.