Цивільну дружину нардепа ОПЗЖ Козака внесли до бази “Миротворця”

Ірина Дубровська 6, Лютий 2021, 22:35 173
Цивільну дружину нардепа ОПЗЖ Козака внесли до бази “Миротворця”

Сайт центру “Миротворець” вніс у свої списки цивільну дружину депутата від ОПЗЖ Тараса Козака Наталію Лавренюк за “пособництво і фінансування російських окупантів”, порушення законодавства України про громадянство шляхом отримання другого громадянства.

Про це йдеться на сайті “Миротворець”, повідомляє Думка.

За даними журналістів програми “Схеми”, уродженка Львова Наталія Лавренюк постійно супроводжує Козака у закордонних поїздках. Стосунки між ними тривають щонайменше з 2005 року. За цей час пара здійснила понад 100 спільних перельотів. Козак та Лавренюк відвідали Париж, Ніццу, Флоренцію, Рим, Лондон, Цюрих та низку елітних курортних островів. Зокрема, нардеп та його цивільна дружина разом літали до Росії.

Восени 2018 року Козак у компанії Лавренюк та бізнесмена Нісана Моісеєва прилетіли до Києва на борту літака, яким часто користується нардеп.

Лавренюк народила Козаку дитину. Цей факт підтвердив сам нардеп.

“Схеми” вияснили, що у березні 2015 року Наталія Лавренюк набула громадянства Росії.

Торік у березні у Лавренюк придбала квартиру площею 657 квадратних метрів в одному з найдорожчих житлових комплексів Москви.

Також зазначається, що жінка володіє 25% акцій компанії НЗНП Трейд.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський підписав указ у введенні в дію засідання Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого, яким вводяться персональні санкції щодо нардепа Тараса Козака, який є номінальним власником телеканалів Віктора Медведчука «112 Україна», NewsOne, Zik.

Пізніше стало відомо, що українські телеоператори почали відключати телеканали, які належать Віктору Медведчуку.

У свою чергу в ОПЗЖ різко розкритикували такі дії Володимира Зеленського і обіцяли опротестувати дане рішення в суді.

Пізніше спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков, який виявився єдиним, хто не проголосував за дане рішення на засіданні РНБО, заявив, що санкції слід вводити щодо тих, кого не можна покарати за українським законодавством в силу тих чи інших обставин.

Пізніше посольство Сполучених Штатів Америки в Україні підтримало санкції щодо Тараса Козака та його телеканалів.

У Верховній Раді повідомили, що керівництво партії ОПЗЖ було поінформоване заздалегідь про те, що проти телеканалів Віктора Медведчука, номінальним власником яких є Тарас Козак, збиралися ввести санкції.

Пізніше на своєму з’їзді в четвер, 4 лютого, «Опозиційна платформа – за життя» вирішила ініціювати процедуру імпічменту президента Володимира Зеленського через санкції проти нардепа партії Тараса Козака і блокування трьох каналів – «112 Україна», NewsOne і ZIK.