Лукашенко хоче розмістити російські “Іскандери” на кордоні з Україною

ДУМКА 14, Листопад 2021, 12:17 182
Лукашенко хоче розмістити російські “Іскандери” на кордоні з Україною

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що він хоче розмістити російські комплекси “Іскандер” на заході і півдні країни.

Лукашенко заявив, що вже попросив про це російського президента Володимира Путіна, передає “Думка“.

Лукашенко зазначив, що на озброєнні армії Білорусі складаються установки “Полонез”, дальність яких досягає 300 кілометрів.

Він заявив, що в даний час він “тормошить” російського президента Путіна, щоб він дав згоду на розміщення ракетних установок “Іскандер” на Заході і півдні країни.

Лукашенко заявив, що Білорусь хоче розмістити кілька дивізіонів на заході, де межує з Польщею і країнами Балтії, і на півдні, де проходить кордон з Україною.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Луцьку екстрено збираються посли європейських країн і міністри для обговорення міграційної кризи.

Нагадаємо, раніше секретар Ради безпеки й оборони України Олексій Данілов відповів на пропозицію найбільшої фракції Бундестагу щодо пропозиції “тимчасово розмістити” біженців із Білорусі в Україні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що представники соціал-демократичної партії Німеччини пропонують розмістити мігрантів з Білорусі на території України, поки не буде вирішено питання з їх заявками на притулок в Європейському Союзі.

Також ми повідомляли, що влада Білорусі спеціально звозять мігрантів до себе в країну, щоб потім надати їм доступ до країн Європейського союзу, щоб створити там міграційну кризу. Це зроблено для того, щоб країни Заходу відволіктися від зростаючої загрози для України з боку РФ, але цей крок може вдарити по Кремлю.

Раніше прем’єр-міністр Польщи Матеуш Моравецький заявив, що потік нелегальних мігрантів, які зараз намагаються потрапити в країни Євросоюзу з Білорусі, можуть піти через Україну.

Зазначимо, що дві групи мігрантів змогли обійти захисні споруди і проникнути на територію Польщі з Білорусі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що режим самопроголошеного президента Олександра Лукашенка діє через свої дипломатичні установи, щоб умовляти громадян інших країн приїхати до Білорусі, обіцяючи їм подальший шлях до ЄС.

Також повідомлялося, що п’ятий пакет санкцій Євросоюзу проти Білорусі ймовірно буде готовий до 15 листопада і налічуватиме близько 30 осіб, причетних до «шантажу мігрантами».