У Бундестазі запропонували розмістити мігрантів з Білорусі на території України

ДУМКА 10, Листопад 2021, 14:12 444
У Бундестазі запропонували розмістити мігрантів з Білорусі на території України

Представники соціал-демократичної партії Німеччини пропонують розмістити мігрантів з Білорусі на території України, поки не буде вирішено питання з їх заявками на притулок в Європейському Союзі.

Про це заявив експерт із зовнішньополітичних питань фракції соціал-демократичної партії (СДПН) в німецькому Бундестазі Нільс Шмід, повідомляє “Думка” з посиланням на DW.

У своєму інтерв’ю він заявив, що з Україною можна домовиться, щоб вона прийняла у себе біженців, які зараз знаходяться на польсько-білоруському кордоні. Шмідт зазначив, що таким чином Євросоюз дасть зрозуміти, що далеко не кожен біженець може отримати посвідку на проживання в ЄС.

У той же час він розкритикував польських прикордонників, які виштовхували мігрантів назад на нейтральну територію, після того, як вони прорвалися на в Польщу. Він заявив, що Польща повинна надати біженцям гуманітарний захист і дозволити подати заявку на проживання в країнах Євросоюзу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що влада Білорусі спеціально звозять мігрантів до себе в країну, щоб потім надати їм доступ до країн Європейського союзу, щоб створити там міграційну кризу. Це зроблено для того, щоб країни Заходу відволіктися від зростаючої загрози для України з боку РФ, але цей крок може вдарити по Кремлю.

Раніше прем’єр-міністр Польщи Матеуш Моравецький заявив, що потік нелегальних мігрантів, які зараз намагаються потрапити в країни Євросоюзу з Білорусі, можуть піти через Україну.

Зазначимо, що дві групи мігрантів змогли обійти захисні споруди і проникнути на територію Польщі з Білорусі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що режим самопроголошеного президента Олександра Лукашенка діє через свої дипломатичні установи, щоб умовляти громадян інших країн приїхати до Білорусі, обіцяючи їм подальший шлях до ЄС.

Також повідомлялося, що п’ятий пакет санкцій Євросоюзу проти Білорусі ймовірно буде готовий до 15 листопада і налічуватиме близько 30 осіб, причетних до «шантажу мігрантами».