Медведчук на кремлівському телебаченні погрожував Зеленському федералізацією та імпічментом

consaidin 5, Лютий 2021, 12:03 291
Медведчук на кремлівському телебаченні погрожував Зеленському федералізацією та імпічментом

Політична партія ОПЗЖ на чолі з Віктор Медведчуком  оголосила про запуск процесу імпічменту президента Володимира Зеленського у зв’язку з введенням санкцій проти депутата Тараса Козака і трьох каналів: «112 Україна», NewsOne і ZIK, мовлення яких припинилося згідно рішення РНБО.

Про це повідомляє прес-служба “ОПЗЖ”, передає Думка.

Примітно, що соратники Медведчука провели з’їзд партії, за результатами якого прийняли рішення боротися з чинною владою через імпічмент. При цьому політсила засудила санкції, охарактеризувавши дії президента Зеленського як ” протиправні та антиконституційні».

Крвм того, сам Медведчук вже встиг дати інтерв’ю російському каналу Russia Today, на якому заявив про плани оголосити імпічмент Зеленському і здійснити федералізацію України після закриття каналів «112», NewsOne і ZIK.

“Зараз ми готуємо матеріали з приводу імпічменту. Це складний процес. У нас є аргументи для того, щоб піддати Зеленського цій процедурі. Ми маємо намір показати людям, що чинний президент не гідний цієї посади», – заявив Медведчук, заявивши про необхідність федералізації України. “Україна повинна отримати федеративний устрій. Можна сказати, що зараз Україна штучно скроєна з декількох утворень, де своя культура і віра», – заявляє Медведчук.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський підписав указ у введенні в дію засідання Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого, яким вводяться персональні санкції щодо нардепа Тараса Козака, який є номінальним власником телеканалів Віктора Медведчука «112 Україна», NewsOne, Zik.

Пізніше стало відомо, що українські телеоператори почали відключати телеканали, які належать Віктору Медведчуку.

У свою чергу в ОПЗЖ різко розкритикували такі дії Володимира Зеленського і обіцяли опротестувати дане рішення в суді.

Пізніше спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков, який виявився єдиним, хто не проголосував за дане рішення на засіданні РНБО, заявив, що санкції слід вводити щодо тих, кого не можна покарати за українським законодавством в силу тих чи інших обставин.

Пізніше посольство Сполучених Штатів Америки в Україні підтримало санкції щодо Тараса Козака та його телеканалів.

У Верховній Раді повідомили, що керівництво партії ОПЗЖ було поінформоване заздалегідь про те, що проти телеканалів Віктора Медведчука, номінальним власником яких є Тарас Козак, збиралися ввести санкції.

Пізніше на своєму з’їзді в четвер, 4 лютого, «Опозиційна платформа – за життя» вирішила ініціювати процедуру імпічменту президента Володимира Зеленського через санкції проти нардепа партії Тараса Козака і блокування трьох каналів – «112 Україна», NewsOne і ZIK.