В ОПЗЖ почали шантажувати владу “загостренням на Донбасі”

Володимир Маркопольский 5, Лютий 2021, 11:17 164
В ОПЗЖ почали шантажувати владу “загостренням на Донбасі”

Народний депутат від Партії ОПЗЖ Вадим Рабінович заявив, що найближчим часом на Донбасі очікується серйозне загострення ситуації.

Про це політик написав у себе в Facebook, передає “Думка“.

Рабінович заявив, що найближчим часом на Донбасі нібито очікується велика провокація, метою якої є загострення ситуації по всьому фронту. Джерело повідомляє, що кулуарні переговори провалилися, як раніше інсайдило наше джерело. Джерело вказує, що” мирний кейс Зеленського ховають”, — заявив політик.

Крім того, нардеп від ОПЗЖ заявив, що нинішня українська влада стала вести політику попереднього президента Петра Порошенка. Рабінович додав, що він сподівається, що на Банковій відмовляться від “своєї затії про повномасштабні військові дії”.

Багато в соціальних мережах відзначили, що раніше Вадим Рабінович мало цікавився військовими діями на Донбасі, а його пост це прямий “шантаж влади загостренням на Донбасі”.

В ОПЗЖ почали шантажувати владу “загостренням на Донбасі” В ОПЗЖ почали шантажувати владу “загостренням на Донбасі”

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський підписав указ у введенні в дію засідання Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого, яким вводяться персональні санкції щодо нардепа Тараса Козака, який є номінальним власником телеканалів Віктора Медведчука «112 Україна», NewsOne, Zik.

Пізніше стало відомо, що українські телеоператори почали відключати телеканали, які належать Віктору Медведчуку.

У свою чергу в ОПЗЖ різко розкритикували такі дії Володимира Зеленського і обіцяли опротестувати дане рішення в суді.

Пізніше спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков, який виявився єдиним, хто не проголосував за дане рішення на засіданні РНБО, заявив, що санкції слід вводити щодо тих, кого не можна покарати за українським законодавством в силу тих чи інших обставин.

Пізніше посольство Сполучених Штатів Америки в Україні підтримало санкції щодо Тараса Козака та його телеканалів.

У Верховній Раді повідомили, що керівництво партії ОПЗЖ було поінформоване заздалегідь про те, що проти телеканалів Віктора Медведчука, номінальним власником яких є Тарас Козак, збиралися ввести санкції.

Пізніше на своєму з’їзді в четвер, 4 лютого, «Опозиційна платформа – за життя» вирішила ініціювати процедуру імпічменту президента Володимира Зеленського через санкції проти нардепа партії Тараса Козака і блокування трьох каналів – «112 Україна», NewsOne і ZIK.