Білл Гейтс розповів про майбутні загрози людству після COVID-19

Білл Гейтс розповів про майбутні загрози людству після COVID-19

Ірина Дубровська 8, Лютий 2021, 14:49 1215
Білл Гейтс розповів про майбутні загрози людству після COVID-19

Мільярдер Білл Гейтс заявив, що після перемоги над коронавірусом, людству можуть загрожувати інші небезпеки, до яких світ не підготовлений.

“Одна з них-зміна клімату”, – сказав засновник Microsoft. На його думку, щороку рівень смертності через цей фактор буде “навіть більше”, ніж під час поточної пандемії. Другою загрозою є біотероризм. “Ймовірність зіткнутися з цим вище в порівнянні з природними епідеміями”, – розповідає Гейтс, повідомляє Думка.

Раніше мільярдер зробив гучну заяву, що світ не готовий до наступної пандемії, яка може бути в десять разів гірше нинішньої. І запропонував всьому світу “скинутися” на дослідження. Йдеться про дуже великі суми.

До нових епідемій потрібно готуватися настільки ж серйозно, як, наприклад, до збройних конфліктів. Необхідно створити щось на зразок міжнародної команди “швидкого реагування” на виклики у сфері охорони здоров’я, додав Гейтс.

Ми вже писали, що вчені розкрили таємницю невідомого космічного об’єкта за допомогою платформи розподілених обчислень Einstein@Home.

Також, вчені виявили на супутнику Сатурна незвичайні речовини неясного походження.

Крім того, астрономи підозрюють, що загадкова планета Сонячної системи, може виявитись чорною дірою.

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини
Всі новини

Блоги