Ар’єв: Поясніть Зеленському, що “незашкварених” це не молодіжний, а блатний жаргон

ДУМКА 17, Липень 2019, 22:26 702
Ар’єв: Поясніть Зеленському, що “незашкварених” це не молодіжний, а блатний жаргон

Президент України Володимир Зеленський, у своєму прагненні виглядати близьким до молоді, переборщив і перейшов з молодіжного сленгу на блатний жаргон.

Про це у себе в блозі написав народний депутат України Володимир Ар’єв, передає “Думка“.

Політик нагадав, що колишній президент Віктор Янукович також нерідко висловлювався на блатному жаргоні, проте всі пам’ятають ніж законлиось пего президентство.

“Хтось з крутих піарників Зеленського, скажіть клієнту що «незашкварених» – то є не зовсім молодіжна лексика. Точніше, зовсім не молодіжна. І зовсім не для президента країни. Бо був у нас уже один такий президент, який вперто «по фєнє ботав». Доботався”, – зазначив Ар’єв.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що західні партнери були проти його дзвінка президенту Росії Володимиру Путіну.

Про це він сказав в інтерв’ю, показаному в ефірі низки українських телеканалів у середу.

За словами Зеленського, він подзвонив російському лідерові, оскільки “це, перш за все, питання України і її громадян”.

“Знаєте, у чому справа і чому воно дуже складне (питання припинення війни на Донбасі – ред)? Тому що всі говорять, не дай бог, якщо будуть прямі переговори з Росією, то знімуться санкції. Я, чесно кажучи, цієї моделі не розумію. Я був упевнений, що санкції вводяться не через мою розмову з президентом Російської Федерації, а санкції вводяться через те, що у нас забрали Крим і підтримують тимчасово окуповані території (Донбасу – ред)”, – сказав він.

Зеленський вважає, що “ми повинні дякувати нашим західним партнерам, дякувати всім за підтримку, але повинні мати також свою думку”.