Команда Зеленського влаштувала розважальний тренінг у Бабиному Яру. ВІДЕО

ДУМКА 8, Липень 2019, 02:52 9567
Команда Зеленського влаштувала розважальний тренінг у Бабиному Яру. ВІДЕО

Члени команди президента Володимира Зеленського влаштували розважальний тренінг біля меморіалу в Бабиному Яру, де були розстріляні сотні тисяч людей.

Про це повідомив волонтер Роман Доник, передає “Думка“.

Він зазначив, що в Бабиному Яру, де раніше були убиті сотні тисяч людей, члени команди Зеленського проводили агітацію, при чому робили це з веселою музикою і завзятим голосами, чого раніше в цьому місці ніколи не відбувалося.

“На території меморіалу Бабин Яр, де були під час війни розстріляні сотні тисяч людей, вперше за час існування меморіалу, почала звучати весела музика і лунатимуть веселі голоси через гучномовець. Це командазе прийшла агітувати за свого кандидата і проводити розважальний тренінг. Україна та її історія для них ніщо. Україна для них територія для заробляння грошей”, – розповів він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський призначив Віталія Комарницького головою Луганської обласної державної адміністрації.

Відповідний указ від 5 липня оприлюднено в неділю на сайті президента.

“Призначити Комарницького Віталія Мар’яновича головою Луганської обласної державної адміністрації”, – йдеться в указі.

Разом з тим, як повідомляє прес-служба президента, у неділю Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Луганської області представив Комарницького як нового голову Луганської ОДА та вручив йому службове посвідчення очільника регіону.

“Для нашої країни важливий пріоритет – припинення війни. Паралельно з цим можна знаходити можливості та бажання, щоб відбудувати Донбас. Ми зараз пролітали з паном Дональдом Туском (Президент Європейської ради. – Ред.), бачили зруйновані будинки, відсутність доріг. Я думаю, що це не лише через війну, а й через те, що ніхто цим не займається. Я вас вітаю. На вас у нас велика надія”, – наголосив президент.

Комарницький подякував за довіру та зазначив, що виконання поставлених завдань є реальним.

“Думаю, що завдання, які стоять перед Луганщиною, з вашою допомогою та допомогою міжнародних партнерів реальні для виконання. Потрібно менше говорити й більше працювати”, – сказав він.