“На чужих паях і без дозволу власників”: для Зеленського під Києвом побудували спецтрасу. ВІДЕО

ДУМКА 18, Грудень 2019, 00:52 3191
“На чужих паях і без дозволу власників”: для Зеленського під Києвом побудували спецтрасу. ВІДЕО

Під Києвом, в селах Рославичі та Іванковичі, просто в полі з’явилася асфальтована дорога з сучасним освітленням, кажуть шосе побудували спеціально для Володимира Зеленського.

Про це повідомляє “5 канал”.

Президент і його охорона використовують дорогу як ще один заїзд в котеджне містечко “Маєток. Перлина Італії”, де живе новий глава держави.

У сільраді Рославичів від коментарів відмовилися, але не на камеру відповіли: дорогу побудували в рекордно короткий термін, ще й безпосередньо на паях землі. У власників паїв нібито дозволу ніхто не питав.

Повідомляється, що новозбудованою дорогою, крім президента і його команди, ніхто не їздить – там стоїть шлагбаум.

“Вони йдуть шляхом Януковича. Але значно швидше. Щоб Януковичу дійти до тієї межі відсторонення від людей, потрібно було десь 25 років.

А цей за пів року вибудовує навколо себе суперкортежі, суперохрану, супермаркети, суперотдільні під’їзди. Він пройшов шлях Януковича зі швидкістю в 25 разів швидше”, – зазначає політичний експерт Тарас Чорновіл.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що батькові Зеленського дуже не до вподоби, що дії сина-президента деякі громадяни критикують, під будівлею ОПУ проходять мітинги (зокрема, під час нормандської зустрічі в Парижі), і на ток-шоу в ефірах телеканалів лунають неприємні висловлювання щодо глави держави.