Вбивство Шеремета: у МВС заявили про можливе скасування підозри фігурантам справи

ДУМКА 17, Грудень 2019, 18:00 3497
Вбивство Шеремета: у МВС заявили про можливе скасування підозри фігурантам справи

Підозри фігурантам справи про вбивство журналіста Павла Шеремета є припущенням, яке може бути змінене або скасоване.

Речник Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко заявив, що підозри фігурантам справи про вбивство журналіста Павла Шеремета не є остаточними.

– Все, що написано в підозрі, за юридичною силою є припущенням. Можливо, вони підтвердяться під час слідства, можливо – ні. Підозру може бути змінено, доповнено, скасовано. Можливо, це була ця жінка, а можливо і ні, – сказав він.

Шевченко підкреслив, що зараз мова йде про обрання запобіжного заходу, а не про остаточний вирок суду.

– Нехай слідство закінчиться, коли справу передаватимуть до суду. Якщо дійде до суду – там вже буде остаточна версія. Вони не заарештовані, а взяті під варту. Це лише міра, а не вирок суду, – додав він.

Нагадаємо, експертиза британського експерта Івана Бірчі вказує на те, що розвідку місцевості біля будинку Павла Шеремета, закладку вибухівки і підрив авто могла вчинити одна жінка, а не дві.

Важливим доказом причетності затриманих до вбивства Шеремета міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вважає експертизу за участі британського експерта.

Інша експертиза цього ж фахівця ставить під сумнів результати розслідування правоохоронців.

Раніше повідомлялося, що за результатами ще однієї експертизи, проведеної британським фахівцем Айвон Бірча, і “розвідку”, і вбивство Павла Шеремета могла зробити одна жінка.

Крім того, адвокат підозрюваної у справі про вбивство Павла Шеремета Юлії Кузьменко заявив, що у нього не приймають клопотання про ознайомлення з матеріалами справи.