“Він засидівся там”: Коломойський відреагував на звинувачення глави Укренерго про мільярдні борги його компаній

ДУМКА 13, Вересень 2019, 18:00 889
“Він засидівся там”: Коломойський відреагував на звинувачення глави Укренерго про мільярдні борги його компаній

Бізнесмен Ігор Коломойський відреагував на заяву в.о. голови правління НЕК «Укренерго» Всеволода Ковальчука про те, що національній енергетичній компанії загрожує банкрутство, зокрема, через борг підприємств Коломойського.

Відповідаючи на питання кореспондента Радіо Свобода у кулуарах форуму «Ялтинської європейської стратегії» 13 вересня в Києві, чи відповідає дійсності озвучена Ковальчуком заява, Коломойський похитав головою і сказав: «Він засидівся там на цьому місці».

13 вересня, відповідаючи на запитання Радіо Свобода, в.о. голови правління НЕК «Укренерго» Всеволод Ковальчук заявив, що українські промислові споживачі електроенергії, серед яких передовсім – компанії групи «Приват», від моменту запуску ринку електроенергії в Україні, накопичують борг за послуги національної енергетичної компанії «Укренерго», який загрожує фінансовій стабільності компанії.

В «Укренерго» мають намір позиватися до неплатників та оскаржувати рішення судів, винесені на їхню користь.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Національне антикорупційне бюро України закрило кримінальне провадження за фактом присвоєння коштів керівництвом Держпродспоживслужби на закупівлі вакцини проти сказу за завищеними цінами. Про це у відповідь на запит УНН повідомили в НАБУ.

Йдеться, зокрема, про закупівлю понад 1,2 млн вакцин проти сказу з поширенням на території буферної зони на території України.

Кримінальне провадження було відкрите 3 березня 2017 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого:

– ч. 2 ст. 28 КК України (вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією – ред.);

– ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем – ред.).

Постанову про закриття кримінального провадження було винесено 13 травня 2019 року, на підставі п. 2 ч. 1 ст. 284 КПК України (встановлена відсутність в діянні складу кримінального правопорушення – ред.), поінформували в НАБУ.