Зеленський констатував “тишу” на ділянці, де загинув комбриг Коростельов. ВІДЕО

ДУМКА 20, Листопад 2019, 16:55 2259
Зеленський констатував “тишу” на ділянці, де загинув комбриг Коростельов. ВІДЕО

Президент України Володимир Зеленський заявив, що на трьох ділянках розведення військ у Станиці Луганській, Золотом і Петровському в даний час немає обстрілу.

“На трьох ділянках розведення, саме в Станиці Луганській, Золотому і Петровському, ніяких пострілів зараз немає. І це найголовніше», — сказав він під час відвідування Станиці Луганської.

Процес розведення сил і засобів на Донбасі почали після домовленості, досягнутої 1 жовтня під час переговорів Тристоронньої контактної групи в Мінську щодо врегулювання ситуації на сході України.

Збройні Сили України і проросійські бойовики повинні відійти від лінії зіткнення на трьох ділянках: Станиця Луганська, Петрівське і Золоте.

В Станиці Луганській та Золотом процес вже почався, викликавши протести частини населення, яка побоюється, що бойовики займуть залишені українськими військовими позиції.

Розведення сторін в Петровському почали в останню чергу. Зараз там проводять розмінування і готуються до демонтажу фортифікаційних споруд.

Відвідання Президентом України Володимиром Зеленським Станиці Луганської.

Відвідання Президентом України Володимиром Зеленським Станиці Луганської.

Опубліковано Офіс Президента України Середа, 20 листопада 2019 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що посли Франції, Німеччини, Великої Британії та США висловили співчуття з приводу смерті командира 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади полковника Євгена Коростельова.

“Він супроводжував нас 7 листопада у Петровському під час розведення. Полковник Коростельов і всі, хто віддав своє життя на захист суверенітету та територіальної цілісності України, ніколи не будуть забуті”, – написав посол.

Крім того, повідомлялося, що президента України Володимира Зеленського піддали гострій критиці в мережі. Йому закинули публічні суперечки з лідером партії “Батьківщина” Юлією Тимошенко і абсолютне ігнорування новини про смерть командира 128 гірничо-штурмової бригади ЗСУ Євгена Коростельова.