Лукашенко погрожує перекрити газопровід “Ямал-Європа”, якщо ЄС закриє кордони для Білорусі

ДУМКА 11, Листопад 2021, 13:13 825
Лукашенко погрожує перекрити газопровід “Ямал-Європа”, якщо ЄС закриє кордони для Білорусі

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко пригрозив ЄС перекриттям газопроводу “Ямал-Європа”, якщо Євросоюз закриє кордони для його країни.

Відповідну заяву Лукашенка опублікували державні ЗМІ Білорусі, передає “Думка“.

Він заявив, що Білорусь дуже багато лякають санкціями і перекриттям кордонів, і що це не повинно залишитися без відповіді.

“Польща нас лякає, що закриє кордон. Будь ласка, менше буде туди переміщатися, а якщо ми закриємо транзит через Білорусь? Ми обігріваємо Європу, вони нам ще погрожують, що закриють кордон. А якщо ми перекриємо природний газ туди?”,- заявив Лукашенко.

Крім того, він назвав керівництво Литви і Польщі “безголовими” і рекомендував “думати перш ніж говорити”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що влада Білорусі спеціально звозять мігрантів до себе в країну, щоб потім надати їм доступ до країн Європейського союзу, щоб створити там міграційну кризу. Це зроблено для того, щоб країни Заходу відволіктися від зростаючої загрози для України з боку РФ, але цей крок може вдарити по Кремлю.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що режим самопроголошеного президента Олександра Лукашенка діє через свої дипломатичні установи, щоб умовляти громадян інших країн приїхати до Білорусі, обіцяючи їм подальший шлях до ЄС.

Також повідомлялося, що п’ятий пакет санкцій Євросоюзу проти Білорусі ймовірно буде готовий до 15 листопада і налічуватиме близько 30 осіб, причетних до «шантажу мігрантами».

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини
Всі новини

Блоги