Переплутала Колізей з французької ареною: в Італії висміяли мера Риму

Христина Качоровська 12, Квітень 2021, 10:46 63

Голова італійської столиці Вірджинія Раджі в соцмережах розповсюдила рекламний ролик, де замість знаменитого Колізею красувалася арена з французького міста Нім.

У виданні Roma Today пишуть, що мер Рима опублікувала рекламний ролик про змагання з гольфу, яке пройде в місті в 2023 році. Змагання пройде в муніципалітеті Гвідон, що в столичному регіоні.

Відео з рекламою змагань починається з виду на древній амфітеатр… Але, як виявилося, це не знаменитий римський Колізей, а французька будівля.

 

Така помилка викликала масу критику на адресу Вірджинії Раджі. Зокрема, про помилку висловився депутат з Риму Лучано Нобілі:

“Хочеться плакати, адже на відео з міськради не Колізей – а арена у французькому Німі. Таку помилку не допустить навіть учень початкової школи. Рим, тримайся. Їх термін майже закінчився”.

Прокоментував помилку Раджі і голова Демократичної партії в Римі Андреа Касу. Він нагадав, що Вірджинія Раджу хоче знову балотуватися на пост мера Рима:

“Чи може людина, яка 5 років очолювала місто і так і не вивчила Колізей, знову претендувати на посаду мера?”.

Після масової критики відео з соцмережі Вірджинії Раджі поспішно видалили, завантаживши новий ролик, де замість Колізею римська церква.

Нагадаємо, раніше ми писали, що археологи розкрили таємницю стародавнього черепа з печери Італії.

Також повідомлялось, що нардеп від “СН” переплутала та прийшла на збори виборців до іншого округу.