Зонд NASA вперше показав будову Марса

Зонд NASA вперше показав будову Марса

Ірина Дубровська 16, Лютий 2021, 20:43 121

Вчені опублікували дані про внутрішню структуру Марса, які відправив зонд InSight. Дослідники знайшли три основні кордони кори, мантії і ядра на глибині до 1600 км під поверхнею планети.

Про це повідомило радіо Максимум, предає Думка.

Зонд NASA InSight прибув на Марс в кінці 2018, і наступні кілька років мав вивчати сейсмічну активність Червоної планети для визначення її внутрішньої структури.

Однак, з апаратом відразу ж виникли проблеми: бурова установка InSight несподівано застрягла в марсіанському ґрунті і сейсмограф довго не міг почати заплановану роботу. Кілька місяців тому в NASA повідомили про відновлення роботи зонда і початок нового етапу досліджень.

Результати не змусили себе чекати: днями вчені з американського Університету Райса заявили про «перші прямі виміри трьох підповерхневих кордонів від кори до ядра Червоної планети». Дані вимірювань InSight дозволили вченим створити комп’ютерну модель і точно розрахувати товщину кори Марса, а також глибину, на якій розташоване ядро ​​планети.

Будова Марса за даними станції InSight.

Ми вже повідомляли, що вчені розрахували, як зміниться Земля та як виглядатиме новий суперконтинент.

Ми раніше повідомляли, що історики розкрили деталі секретної операції нацистської Німеччини з вивчення Антарктики.

Також повідомлялося, що археологи знайшли в Аргентині секретний притулок, який, імовірно, призначався для керівників нацистської Німеччини.

Так само ми повідомляли про те, що вчені відкрили таємницю стародавнього зображення людей з головами буйволів в Африці.

Ми вже писали, що вчені розкрили таємницю невідомого космічного об’єкта за допомогою платформи розподілених обчислень Einstein@Home.

Все по темі:
Останні новини

Коментарі для: Зонд NASA вперше показав будову Марса

  1. Правий був Павло Васильєв – всі планети народжуються в зірках і віддаляються по спіральних орбітах , поступово охолоджуючись. Більше ніщо не могло розігріти ядра планет до 6 000 С .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини
Всі новини

Блоги