Вчені США заявили про можливе виникнення пандемії зі смертністю 75%

Вчені США заявили про можливе виникнення пандемії зі смертністю 75%

Володимир Маркопольский 24, Лютий 2021, 05:40 116
Вчені США заявили про можливе виникнення пандемії зі смертністю 75%

Американські вчені заявили про небезпеку поширення вірусу Ніпах, який може спровокувати нову пандемію з 75-відсотковим рівнем смертності.

Про це пише видання The Sun.

За словами завідуючої кафедрою молекулярної і клітинної біохімії Університету Кентуккі, доктора Ребекки ДАНЧ, даний вірус може “абсолютно точно” бути причиною наступної пандемії. При цьому смертність від наслідків Ніпах набагато вище, ніж від COVID-19. Вона становить від 45% до 75%.

Експерт також зазначила, що мутації цієї інфекції можуть зробити її більш заразною для людей.

У свою чергу доктор Мелані Севілл попередила, що світу слід готуватися до «дуже великої» пандемії. При цьому вона буде набагато гірше нинішньої, вважає лікар.

Письменник-еколог, експерт з хвороб, що передаються від тварин Джон Відаль переконаний, що людство чекає нова пандемія масштабу Чорної смерті. Він вказав на популярність авіаперельотів і світової торгівлі. З огляду на це, він упевнений, що «вірус може поширитися по всьому світу через безсимптомних носіїв» за кілька тижнів, «вбиваючи десятки мільйонів людей ще до того, як кордони країн будуть закриті».

Вірус Ніпах викликає сильний набряк мозку, судоми і блювоту. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), він може протікати безсимптомно, а також викликати серйозні респіраторні проблеми і енцефаліт. Крім того, дослідники стурбовані і особливо тривалим інкубаційним періодом Ніпаха – 45 днів.

ВООЗ називає Ніпах одним з найбільш небезпечних для людства вірусів.

Ми вже повідомляли, що вчені розрахували, як зміниться Земля та як виглядатиме новий суперконтинент.

Ми раніше повідомляли, що історики розкрили деталі секретної операції нацистської Німеччини з вивчення Антарктики.

Також повідомлялося, що археологи знайшли в Аргентині секретний притулок, який, імовірно, призначався для керівників нацистської Німеччини.

Так само ми повідомляли про те, що вчені відкрили таємницю стародавнього зображення людей з головами буйволів в Африці.

Ми вже писали, що вчені розкрили таємницю невідомого космічного об’єкта за допомогою платформи розподілених обчислень Einstein@Home.

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини
Всі новини

Блоги