Верещук прокоментувала можливість імпічменту Зеленському від ОПЗЖ. ВІДЕО

Ірина Дубровська 5, Лютий 2021, 17:10 8319
Верещук прокоментувала можливість імпічменту Зеленському від ОПЗЖ. ВІДЕО

На своєму з’їзді у четвер, 4 лютого, “Опозиційна платформа – За життя” вирішила ініціювати процедуру імпічменту президента Володимира Зеленського через санкції проти нардепа партії Тараса Козака та блокування трьох каналів – “112 Україна”, NewsOne і ZIK.

Депутатка від “Слуги народу” Ірина Верещук вважає безперспективними заяви представників політсили ОПЗЖ про імпічмент Володимиру Зеленському.

Про це вона розповіла в інтерв’ю ASPI, повідомляє Думка.

Верещук впевнена, що заяви представників ОПЗЖ – це чистий популізм.

“Жодної перспективи немає, тому що немає підстав оголошувати імпічмент. Президент Володимир Зеленський тільки ввів у дії рішення РНБО у нього не було іншої опції, він не міг вчинити інакше. Є рішення, яке обов’язково указом президента вводиться в дію, це не є підставою для імпічменту – це лише популізм”, – наголосила Ірина Верещук.

Після того як у політичній силі “Опозиційна платформа – за життя” заявили, що готують імпічмент Володимиру Зеленському, тема відсторонення президента від влади стала жваво обговорюватися у суспільстві.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський підписав указ у введенні в дію засідання Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого, яким вводяться персональні санкції щодо нардепа Тараса Козака, який є номінальним власником телеканалів Віктора Медведчука «112 Україна», NewsOne, Zik.

Пізніше стало відомо, що українські телеоператори почали відключати телеканали, які належать Віктору Медведчуку.

У свою чергу в ОПЗЖ різко розкритикували такі дії Володимира Зеленського і обіцяли опротестувати дане рішення в суді.

Пізніше спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков, який виявився єдиним, хто не проголосував за дане рішення на засіданні РНБО, заявив, що санкції слід вводити щодо тих, кого не можна покарати за українським законодавством в силу тих чи інших обставин.

Пізніше посольство Сполучених Штатів Америки в Україні підтримало санкції щодо Тараса Козака та його телеканалів.

У Верховній Раді повідомили, що керівництво партії ОПЗЖ було поінформоване заздалегідь про те, що проти телеканалів Віктора Медведчука, номінальним власником яких є Тарас Козак, збиралися ввести санкції.

Пізніше на своєму з’їзді в четвер, 4 лютого, «Опозиційна платформа – за життя» вирішила ініціювати процедуру імпічменту президента Володимира Зеленського через санкції проти нардепа партії Тараса Козака і блокування трьох каналів – «112 Україна», NewsOne і ZIK.