У Нацраді заявили, що вже подали позов до суду, про позбавлення каналу “НАШ” ліцензії

Ірина Дубровська 5, Лютий 2021, 12:43 77
У Нацраді заявили, що вже подали позов до суду, про позбавлення каналу “НАШ” ліцензії

Проросійський телеканал “НАШ” отримав численні попередження через порушення стандартів журналістики і також буде підлягати розгляду позбавлення його ліцензії.

Про це вчора в ефірі ток-шоу “Право на владу” заявила Нацради з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим’юк, передає Думка.

“Телеканал ” НАШ”, до речі, можна приписати до цього розгляду. Справа в тому, що він свого часу теж був за подібні порушення, яких допустив дуже багато, переданий до суду для позбавлення ліцензії”, – сказала Герасим’юк. Крім того, вона додала, що канали нардепа Тараса Козака, мають не один десяток попереджень від Нацради.

“У минулому році тільки штук шість було 112, ZiK п’ять попереджень. Перш за все, ми дотримуємося закону. У законі передбачені процедури, за якими ми діємо. І я ще раз повторюю про недосконалість нинішнього закону, оскільки ми сьогодні ще живемо з вами за законом Про ТБ і радіомовлення 1993 року, коли не існував YouTube, коли телефон ще був, як трактор”, – додала голова Нацради.

Нагадаємо, що напередодні в Києві виникли бійки біля телеканалу. Активісти прийшли до будівлі телевізійного каналу Євгена Мураєва “НАШ”. При спробі прорватися до будівлі відбулися сутички з поліцейськими.

Також, раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський підписав указ у введенні в дію засідання Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого, яким вводяться персональні санкції щодо нардепа Тараса Козака, який є номінальним власником телеканалів Віктора Медведчука «112 Україна», NewsOne, Zik.

Пізніше стало відомо, що українські телеоператори почали відключати телеканали, які належать Віктору Медведчуку.

У свою чергу в ОПЗЖ різко розкритикували такі дії Володимира Зеленського і обіцяли опротестувати дане рішення в суді.

Пізніше на своєму з’їзді в четвер, 4 лютого, «Опозиційна платформа – за життя» вирішила ініціювати процедуру імпічменту президента Володимира Зеленського через санкції проти нардепа партії Тараса Козака і блокування трьох каналів – «112 Україна», NewsOne і ZIK.