Знущання над українцями: нардеп Гончаренко обурений виступом дружини Сергія Лещенка в Москві

Христина Качоровська 10, Травень 2021, 14:57 443

Дружина колишнього народного депутата, а нині члена Наглядові ради “УЗ” Анастасія Топольська, більш відома як Dj Nastia, на вихідних 8-9 травня поїхала в Москву виступати в місцевому нічному клубі “Мутабор”.

І поки сам Лещенко не коментує ситуацію навколо дружини, вчинком Топольської обурюються українці і нардепи.

Так, депутат від “ЄС” Олексій Гончаренко зазначив, що виступ Dj Nastia в Москві – це знущання над українцями. Цей вчинок, на думку політика, повинні оцінити не тільки з боку моралі, а й в рамках закону:

“Пан Лещенко, як член держкомпанії, отримує сотні тисяч гривень на місяць зарплати. Зарплати з податків українців. Тобто від людей, чиїх рідних сьогодні вбивають російські військові на Донбасі. А його дружина, в цей же час, розважає цих же росіян. Цілком можливо, що на тому концерті були ті, хто вбивав українців “.

Гончаренко заявив, що влада досі ніяк офіційно не прокоментувала цей інцидент і безліч інших, в які потрапляв Сергій Лещенко.

Депутат вважає, що потрібно серйозно розглянути питання – чи гідний Лещенко бути членом оглядові ради в УЗ:

“Якби він працював у приватній компанії – максимум, що ми могли б зробити – морально оцінити вчинок його дружини. Але він працює у великій державній компанії і така ситуація є неприпустимою. Потрібно виводити його з “УЗ”, а то ми не знаємо, чим він там ще займається, крім піару влади за наш з вами рахунок “.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Гончаренко відповів на хамство делегації РФ в ПАРЄ.

Також повідомлялось, що Гончаренко жорстко вказав пропагандистці, де місце російської делегації в ПАРЄ.