Зеленський на прес-конференції поводився як Добкін молодший. ВІДЕО

ДУМКА 6, Липень 2019, 19:15 30432
Зеленський на прес-конференції поводився як Добкін молодший. ВІДЕО

Користувачі Мережі зазначили, що президент України Володимир Зеленський поводився неадекватно під час прес-конференції на Закарпатті.

У мережі з’явилося відповідне відео, передає “Думка“.

Так, під час прес-конференції в будівлі Закарпатської ДФС президент Володимир Зеленський постійно смикався і змінювався в обличчі.

Користувачі Мережі зазначили, що його поведінка дуже нагадує молодшого брата Михайла Добкіна Дмитра. Також люди відзначають, що тепер ясно, чому перед виборами Зеленський відмовився здавати аналізи незалежним клінікам.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що управління державної охорони наказало владі Ужгорода демонтувати на набережній всі смітники через приїзд президента України Володимира Зеленського.

Загалом з центру міста зникло 54 урни, повідомляє Віталій Глагола на сторінці спільноти “Ужгород” у соцмережі Facebook.

“На набережній Незалежності через візит Зеленського УДО змусило зняти 54 урни! Нагадаю, за програмою запланована прогулянка Володимира Зеленського по набережній. Тому Управління держохорони змусило міськраду демонтувати всі сміттєві урни на маршруті. Під опис, офіційно, просто зняли і вивезли. Пройдеться, і потім знову встановлять. Щось не пам’ятаю, щоб з часів Януковича щось робилося під час візиту чиновників”, – обурився городянин.

На дику ініціативу відреагував і відомий блогер, офіцер ЗСУ Анатолій Штефан (“Штірліц”), який не підтримав настільки дивні заходи безпеки у зв’язку з приїздом в Ужгород Зеленського.

“Урни для сміття демонтували, з такими темпами скоро людей у напрямку руху кортежів будуть “демонтувати”. Ау? Де там свідки святого Голобородько?”– написав він.

Бурхлива дискусія про цей інцидент розгорнулася і під постом з фотографіями в Ужгородській групі. Люди обурюються таким самоуправством і проводять паралель з режимом Януковича, при якому тощо широко практикувалося.