Американський марсохід висадився на Червоній планеті

Американський марсохід висадився на Червоній планеті

Ірина Дубровська 19, Лютий 2021, 00:10 68
Американський марсохід висадився на Червоній планеті

Американський ровер perseverance успішно висадився на Марсі.

Про це повідомили Twitter-акаунті Національного управління США з аеронавтики і дослідження космічного простору (НАСА), передає Думка.

«Ми тільки що отримали інформацію, що Perseverance функціонує на поверхні Марса”, – заявив диспетчер трансляції. Там уточнили, що отримали вже два знімки з поверхні Червоної планети.

Посадка марсохода тривала близько семи хвилин. Всі операції під час неї здійснювалися в автоматичному режимі. Фахівці NASA розраховують за допомогою perseverance виявити сліди існування в далекому минулому життя на Марсі.

У жовтні минулого року глава НАСА Джим Брайденстайн оцінив шанси знайти на планеті Марс сліди життя. За його словами, сліди існування життя на Марсі поки так і не були виявлені, проте ймовірність цього продовжує зростати. Глава НАСА також висловив упевненість в тому, що дослідження за допомогою приладів, встановлених на апараті Perseverance, дозволять зібрати більше відомостей про Марс, зокрема, зібрати зразки грунту, а також підготуватися до пілотованої експедиції.

Ми вже повідомляли, що вчені розрахували, як зміниться Земля та як виглядатиме новий суперконтинент.

Ми раніше повідомляли, що історики розкрили деталі секретної операції нацистської Німеччини з вивчення Антарктики.

Також повідомлялося, що археологи знайшли в Аргентині секретний притулок, який, імовірно, призначався для керівників нацистської Німеччини.

Так само ми повідомляли про те, що вчені відкрили таємницю стародавнього зображення людей з головами буйволів в Африці.

Ми вже писали, що вчені розкрили таємницю невідомого космічного об’єкта за допомогою платформи розподілених обчислень Einstein@Home.

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини
Всі новини

Блоги