Археологи виявили на місці військового штабу Гітлера в Польщі нові знахідки

Археологи виявили на місці військового штабу Гітлера в Польщі нові знахідки

Володимир Маркопольский 10, Лютий 2021, 18:41 260
Археологи виявили на місці військового штабу Гітлера в Польщі нові знахідки

Дослідники зробили кілька нових відкриттів на місці колишнього військового штабу Гітлера «Вовче лігво», розташованого в Мазурських лісах Польщі.

Про це повідомляє Heritage Daily.

Геологорозвідувальні роботи проводилися протягом декількох місяців Фондом Латерба з Гданська за згодою управління державних лісів і провінційного установи з охорони пам’яток в Ольштині.

Дослідники виявили кілька броньованих дверей, сходи в бункер Гітлера і двері для захисту від хімічної атаки. Крім того, в бункері Гітлера дослідники знайшли багато предметів, включаючи елементи водопровідної арматури, бойлер, труби, крани і раковини.

“Ми були переконані, що десятиліття досліджень в цьому районі не залишили більше ніяких сюрпризів. Ми думали, що більше тут нічого знайти не вдасться», — повідомив Зенон Піотрович, Лісовий інспектор.

Серед іншого був знайдений камінь з вигравіруваним на ньому батальйоном супроводу фюрера і намальованим прапором.

“Вовче лігво” було першим військовим штабом Адольфа Гітлера на Східному фронті. Він був побудований перед початком операції “Барбаросса” – операції по вторгненню в Радянський Союз в 1941 році.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що археологи знайшли в Аргентині секретний притулок, який, імовірно, призначався для керівників нацистської Німеччини.

Так само ми повідомляли про те, що вчені відкрили таємницю стародавнього зображення людей з головами буйволів в Африці.

Ми вже писали, що вчені розкрили таємницю невідомого космічного об’єкта за допомогою платформи розподілених обчислень Einstein@Home.

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини
Всі новини

Блоги