"Це, по суті, початок війни": Польська армія в бойовій готовності на кордоні з Білоруссю. ВІДЕО

“Це, по суті, початок війни”: Польська армія в бойовій готовності на кордоні з Білоруссю. ВІДЕО

ДУМКА 15, Листопад 2021, 14:17 914
“Це, по суті, початок війни”: Польська армія в бойовій готовності на кордоні з Білоруссю. ВІДЕО

Польська армія приведена в повну бойову готовність на кордоні з Білоруссю, де триває міграційна криза.

Відповідне відео у себе в блозі виклав народний депутат України від партії “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко, передає “Думка“.

“Польська армія в бойовій готовності на кордоні. Це, по суті, початок війни. Прикордонний перехід Брузги”, – прокоментував він.

Зазначимо, що сьогодні міністри закордонних справ країн Європейського Союзу затвердили критерії нових санкцій, які вводять щодо осіб та організацій, пов’язаних зі створенням міграційної кризи на кордоні Білорусі та Польщі.

Під дії санкція можуть потрапити глава МЗС Білорусі Володимир Макей і білоруська авіакомпанія “Бєлавіа”.

У свою чергу самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що він готовий літаками доставити мігрантів до Мюнхена, якщо Польща надасть гуманітарний коридор.

Нагадаємо, раніше секретар Ради безпеки й оборони України Олексій Данілов відповів на пропозицію найбільшої фракції Бундестагу щодо пропозиції “тимчасово розмістити” біженців із Білорусі в Україні.Нагадаємо, раніше повідомлялося, що представники соціал-демократичної партії Німеччини пропонують розмістити мігрантів з Білорусі на території України, поки не буде вирішено питання з їх заявками на притулок в Європейському Союзі.Також ми повідомляли, що влада Білорусі спеціально звозять мігрантів до себе в країну, щоб потім надати їм доступ до країн Європейського союзу, щоб створити там міграційну кризу. Це зроблено для того, щоб країни Заходу відволіктися від зростаючої загрози для України з боку РФ, але цей крок може вдарити по Кремлю.

Раніше прем’єр-міністр Польщи Матеуш Моравецький заявив, що потік нелегальних мігрантів, які зараз намагаються потрапити в країни Євросоюзу з Білорусі, можуть піти через Україну.

Зазначимо, що дві групи мігрантів змогли обійти захисні споруди і проникнути на територію Польщі з Білорусі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що режим самопроголошеного президента Олександра Лукашенка діє через свої дипломатичні установи, щоб умовляти громадян інших країн приїхати до Білорусі, обіцяючи їм подальший шлях до ЄС.

Також повідомлялося, що п’ятий пакет санкцій Євросоюзу проти Білорусі ймовірно буде готовий до 15 листопада і налічуватиме близько 30 осіб, причетних до «шантажу мігрантами».

 

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини
Всі новини

Блоги