На Міжнародній космічній станції друкуватимуть м'ясо

На Міжнародній космічній станції друкуватимуть м’ясо

consaidin 17, Лютий 2021, 02:05 74
На Міжнародній космічній станції друкуватимуть м’ясо

Найбільша частина вантажу космічних кораблів – це харчові продукти. Щоб розвантажити їх, учені з трьох країн (США, Ізраїль, Росія), за підтримки компанії 3D Bioprinting Solutions спробують створювати продукти безпосередньо в космосі – друкувати м’ясо на 3D-біопринтері.

Про це повідомляє Meat-inform, передає Думка.

Місія відправиться на Міжнародну космічну станцію вже у вересні. Космонавти візьмуть з собою матеріал для друку – клітини кролика та корови.

Друковане м’ясо – достатньо дорога їжа. Вартість виготовлення цього продукту складає близько 10 тис. доларів за кілограм. Утім, якщо взяти до уваги, що більша частина вантажу космічних кораблів – це їжа, а доставка на МКС одного кілограма вантажу вартує більш, ніж 40 тис. доларів, то “космічне” друковане м’ясо є досить вигідним варіантом.

У 2018 році на космічній станції вже друковали живі тканини, але то було не м’ясо, а органи – щитовидна залоза миші та людський суглоб. Цей біоматеріал привезли на Землю, але трансплантувати його неможливо, оскільки для збереження органів під час польоту їх законсервували у спеціальній рідині.

Ми вже повідомляли, що вчені розрахували, як зміниться Земля та як виглядатиме новий суперконтинент.

Ми раніше повідомляли, що історики розкрили деталі секретної операції нацистської Німеччини з вивчення Антарктики.

Також повідомлялося, що археологи знайшли в Аргентині секретний притулок, який, імовірно, призначався для керівників нацистської Німеччини.

Так само ми повідомляли про те, що вчені відкрили таємницю стародавнього зображення людей з головами буйволів в Африці.

Ми вже писали, що вчені розкрили таємницю невідомого космічного об’єкта за допомогою платформи розподілених обчислень Einstein@Home.

Все по темі:
Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини
Всі новини

Блоги