На Венері виявили ймовірні ознаки життя

consaidin 16, Лютий 2021, 14:29 185
На Венері виявили ймовірні ознаки життя

Науковці виявили в атмосфері Венери фосфін, який здатні виробляти деякі живі організми. На думку дослідників, це відкриття може стати революційним, адже є ймовірним доказом існування життя на сусідній планеті.

Про це повідомляє в дослідженні, опублікованому в журналі Nature Astronomy, яке провела група астрономів на чолі з Джейн Грівз з Кардіффського університету, предає Думка.

Дослідники підкреслили, що в атмосфері Землі фосфін з’являється за рахунок антропогенної діяльності та життєдіяльності анаеробних організмів — до них відносяться деякі бактерії, гриби, водорості і черви.

Також є природні джерела фосфіну, але їх небагато — блискавки, падіння метеоритів і вулканічна активність. Фосфін — безбарвний отруйний газ.

Відзначається, що дослідження атмосфери Венери проводилося за допомогою наземного телескопа Джеймса Кларка Максвелла (JCMT) на Гаваях і системи радіотелескопів ALMA в Чилі в міліметровому діапазоні хвиль.

Як відомо, Венера не на першому місці в списку, коли думають про життя в інших місцях нашої Сонячної системи. У порівнянні із Землею, ця планета пекельно спекотна. З атмосферою, яка на 96% складається з вуглекислого газу, вона зазнала безконтрольного парникового ефекту.

Температура поверхні Венери — понад 400 градусів.

Космічні зонди, які приземлилися на планеті, функціонували лічені хвилини до виходу з ладу.

Сама команда категорично не стверджує, що знайшла життя на Венері. Мова йде про те, що цю ідею потрібно додатково досліджувати, оскільки вчені також вишукують будь-які пропущені геологічні або абіотичні хімічні шляхи до фосфіну.

Ми вже повідомляли, що вчені розрахували, як зміниться Земля та як виглядатиме новий суперконтинент.

Ми раніше повідомляли, що історики розкрили деталі секретної операції нацистської Німеччини з вивчення Антарктики.

Також повідомлялося, що археологи знайшли в Аргентині секретний притулок, який, імовірно, призначався для керівників нацистської Німеччини.

Так само ми повідомляли про те, що вчені відкрили таємницю стародавнього зображення людей з головами буйволів в Африці.

Ми вже писали, що вчені розкрили таємницю невідомого космічного об’єкта за допомогою платформи розподілених обчислень Einstein@Home.

Все по темі:
Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини
Всі новини

Блоги