Стали відома причина загибелі польського солдата на кордоні з Білоруссю

ДУМКА 14, Листопад 2021, 12:46 427
Стали відома причина загибелі польського солдата на кордоні з Білоруссю

Біля кордонів з Білоруссю загинув польський військовий, це сталося в результаті нещасного випадку.

Про це повідомив телеканал Polsat, передає “Думка“.

У повідомленні вказується, що під час дії біля польсько-білоруського кордону стався нещасний випадок, в результаті чого загинув один польський військовий. За даними військових, солдат загинув в результаті пострілу зі службової зброї.

Польські ЗМІ стверджують, що загиблий військовослужбовець не вступав в контакт з біженцями на кордоні з Білоруссю.

Раніше самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що він хоче розмістити Російські комплекси “Іскандер” на заході і півдні країни.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Луцьку екстрено збираються посли європейських країн і міністри для обговорення міграційної кризи.

Нагадаємо, раніше секретар Ради безпеки й оборони України Олексій Данілов відповів на пропозицію найбільшої фракції Бундестагу щодо пропозиції “тимчасово розмістити” біженців із Білорусі в Україні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що представники соціал-демократичної партії Німеччини пропонують розмістити мігрантів з Білорусі на території України, поки не буде вирішено питання з їх заявками на притулок в Європейському Союзі.

Також ми повідомляли, що влада Білорусі спеціально звозять мігрантів до себе в країну, щоб потім надати їм доступ до країн Європейського союзу, щоб створити там міграційну кризу. Це зроблено для того, щоб країни Заходу відволіктися від зростаючої загрози для України з боку РФ, але цей крок може вдарити по Кремлю.

Раніше прем’єр-міністр Польщи Матеуш Моравецький заявив, що потік нелегальних мігрантів, які зараз намагаються потрапити в країни Євросоюзу з Білорусі, можуть піти через Україну.

Зазначимо, що дві групи мігрантів змогли обійти захисні споруди і проникнути на територію Польщі з Білорусі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що режим самопроголошеного президента Олександра Лукашенка діє через свої дипломатичні установи, щоб умовляти громадян інших країн приїхати до Білорусі, обіцяючи їм подальший шлях до ЄС.

Також повідомлялося, що п’ятий пакет санкцій Євросоюзу проти Білорусі ймовірно буде готовий до 15 листопада і налічуватиме близько 30 осіб, причетних до «шантажу мігрантами».