У США археологи знайшли самогонний апарат, який належав Аль Капоне

У США археологи знайшли самогонний апарат, який належав Аль Капоне

Володимир Маркопольский 17, Лютий 2021, 16:49 103
У США археологи знайшли самогонний апарат, який належав Аль Капоне

Археологи з Університету Теннессі виявили залишки самогонного апарату 1920-х років, який міг використовуватися для незаконного виробництва спиртних напоїв. Продаж алкоголю в обхід законів США контролював знаменитий гангстер Аль Капоне.

Як повідомляє Daily Mail, бочки, шлакоблоки, садовий шланг та інші артефакти були знайдені в містечку Хелл Хоул Суемп в лісовому масиві в 48 км від Чарлстона. Крім того, дослідники знайшли в цьому районі свердловину глибиною 3,6 м, металеві листи, деревне вугілля та інші предмети для нагрівання.

Передбачається, що операцією з виробництва контрафакту керував бутлегер Бенджамін Вільпонто, який нелегально вивозив випивку для Аль Капоне.

Під час» сухого закону ” в США в Хелл Хоул Суемп знаходилося одне з найбільших кустарних виробництв спиртного. Контрабандисти доставляли його в Чикаго і вигідно продавали. Аль Капоне приїжджав в цей район на лімузині, щоб особисто перевірити роботу “підприємства”.

Так, в 1930 році газета Charleston Daily Mail писала, що болото виділяє «аромат міцних спиртних напоїв, який розноситься по всьому південному сходу».

У США археологи знайшли самогонний апарат, який належав Аль Капоне

Ми вже повідомляли, що вчені розрахували, як зміниться Земля та як виглядатиме новий суперконтинент.

Ми раніше повідомляли, що історики розкрили деталі секретної операції нацистської Німеччини з вивчення Антарктики.

Також повідомлялося, що археологи знайшли в Аргентині секретний притулок, який, імовірно, призначався для керівників нацистської Німеччини.

Так само ми повідомляли про те, що вчені відкрили таємницю стародавнього зображення людей з головами буйволів в Африці.

Ми вже писали, що вчені розкрили таємницю невідомого космічного об’єкта за допомогою платформи розподілених обчислень Einstein@Home.

Все по темі:
Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини
Всі новини

Блоги