Уряд Японії дозволив вирощувати ембріони тварин з клітинами людини

consaidin 16, Лютий 2021, 11:58 196
Уряд Японії дозволив вирощувати ембріони тварин з клітинами людини

Уряд Японії вирішив надати підтримку вченому, який працює над створенням ембріонів тварин, що містять клітини людини. Спочатку група дослідників проекту планує вирощувати ембріони мишей двотижневого віку.

Про це повідомляє Popular Mechanics, передає Думка.

Відзначається, що біолог Хіроміцу Накаучі хоче створити людську підшлункову залозу у гризунів, таких як щури і миші. Його дослідницька група планує домогтися створення тварин з органами з людських клітин, які можна було б пересаджувати людям.

“Нарешті, ми можемо почати серйозні дослідження в цій галузі після 10 років підготовки. Ми не очікуємо негайного створення людських органів, але це дозволяє нам просувати наші дослідження, грунтуючись на ноу-хау, накопичених нами до цього моменту”, – зазначив він.

Спочатку група дослідників проекту планує вирощувати ембріони мишей двотижневого віку. Після цього вони перейдуть на ембріони щурів, збільшивши їм термін життя до 15 днів, а потім будуть домагатися дозволу на вирощування ембріонів свиней 70-денного віку.

Раніше подібних експериментів не проводили в Японії. Розширені урядом керівні принципи дозволяють проводити дослідження тільки за умови прийняття всіх заходів щодо запобігання народження істоти з людською складовою.

Ми вже повідомляли, що вчені розрахували, як зміниться Земля та як виглядатиме новий суперконтинент.

Ми раніше повідомляли, що історики розкрили деталі секретної операції нацистської Німеччини з вивчення Антарктики.

Також повідомлялося, що археологи знайшли в Аргентині секретний притулок, який, імовірно, призначався для керівників нацистської Німеччини.

Так само ми повідомляли про те, що вчені відкрили таємницю стародавнього зображення людей з головами буйволів в Африці.

Ми вже писали, що вчені розкрили таємницю невідомого космічного об’єкта за допомогою платформи розподілених обчислень Einstein@Home.

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини
Всі новини

Блоги