Астрономи назвали точний вік Всесвіту

Астрономи назвали точний вік Всесвіту

Ірина Дубровська 16, Лютий 2021, 07:38 92
Астрономи назвали точний вік Всесвіту

З обсерваторії високо над пустелею Атакама в Чилі астрономи по-новому поглянули на найстаріше світло у Всесвіті. В результаті спостережень вчені назвали остаточний вік Всесвіту.

Нова оцінка, заснована на даних, зібраних на космологічному телескопі Атакама (ACT) Національного наукового фонду, відповідає оцінці, заснованої на стандартній моделі Всесвіту. Крім того, дані відповідають вимірам найбільш дальнього світла Всесвіту, які збирав супутник Planck Європейського космічного агентства. Його завданням було вивчити залишки Великого вибуху з 2009 по 2013 рік.

У 2019 група дослідників, яка вимірює рух галактик, підрахувала, що Всесвіт на сотні мільйонів років молодше, ніж передбачала команда Planck. Ця невідповідність передбачала, що може знадобитися нова модель Всесвіту, і викликало побоювання, що один з наборів вимірювань може бути невірним.

Однак нове дослідження, опубліковане в Journal of Cosmology and Astroparticle Physics. Спостереження вчених в Чилі укупі з космічною геометрією в результаті припускають, що вік Всесвіту складає 13,77 мільярда років, плюс-мінус 40 млн.

Ми вже повідомляли, що вчені розрахували, як зміниться Земля та як виглядатиме новий суперконтинент.

Ми раніше повідомляли, що історики розкрили деталі секретної операції нацистської Німеччини з вивчення Антарктики.

Також повідомлялося, що археологи знайшли в Аргентині секретний притулок, який, імовірно, призначався для керівників нацистської Німеччини.

Так само ми повідомляли про те, що вчені відкрили таємницю стародавнього зображення людей з головами буйволів в Африці.

Ми вже писали, що вчені розкрили таємницю невідомого космічного об’єкта за допомогою платформи розподілених обчислень Einstein@Home.

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини
Всі новини

Блоги