Астрономи отримали кольоровий знімок загадкового "мінімісяця". ФОТО

Астрономи отримали кольоровий знімок загадкового “мінімісяця”. ФОТО

Ірина Дубровська 17, Лютий 2021, 15:41 70
Астрономи отримали кольоровий знімок загадкового “мінімісяця”. ФОТО

За допомогою 8-метрового телескопа обсерваторії «Gemini» астрономи отримали перше кольорове зображення загадкового об’єкта, що обертається навколо Землі. Його розмір, згідно з отриманими даними, не перевищує декількох метрів, при цьому природа цієї “мінілуни” поки невідома – об’єкт може бути як природного походження, так і рукотворним, тобто чимось, запущеним кілька років тому в космос людиною.

«У будь – якому випадку це дуже цікавий об’єкт, про який необхідно зібрати більше даних, щоб зрозуміти його походження», – розповідає Григорій Федорець, який очолював спостереження.

Астрономи отримали кольоровий знімок загадкового “мінімісяця”. ФОТО
Об’єкт, який отримав позначення 2020 CD3, вперше був помічений 15 лютого 2020 року. Якщо він має природне походження, наприклад, є астероїдом, то він стане всього лише другим відомим кам’янистим супутником Землі, коли-небудь виявленим, не рахуючи місяць. Його попередник, відкритий в 2006 році, вже був викинутий з орбіти нашої планети.

“Додаткові спостереження для уточнення положення 2020 CD3 допоможуть нам визначити орбіту цього загадкового об’єкта і його можливе походження. Відбивна здатність мінілуни також є важливою підказкою, так як у кам’янистих тіл, як правило, цей показник відносно низький в порівнянні з, наприклад, відпрацьованими ракетними прискорювачами», – уклав Григорій Федорець.

Ми вже повідомляли, що вчені розрахували, як зміниться Земля та як виглядатиме новий суперконтинент.

Ми раніше повідомляли, що історики розкрили деталі секретної операції нацистської Німеччини з вивчення Антарктики.

Також повідомлялося, що археологи знайшли в Аргентині секретний притулок, який, імовірно, призначався для керівників нацистської Німеччини.

Так само ми повідомляли про те, що вчені відкрили таємницю стародавнього зображення людей з головами буйволів в Африці.

Ми вже писали, що вчені розкрили таємницю невідомого космічного об’єкта за допомогою платформи розподілених обчислень Einstein@Home.

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини
Всі новини

Блоги