Фізики знайшли спосіб витягти енергію з чорної діри

Фізики знайшли спосіб витягти енергію з чорної діри

Ірина Дубровська 11, Лютий 2021, 13:55 126
Фізики знайшли спосіб витягти енергію з чорної діри

Фізики Колумбійського університету та Університету Адольфо Ібаньєс в Чилі знайшли спосіб витягти енергію з чорної діри шляхом повторного з’єднання силових ліній магнітного поля поблизу горизонту подій.

Про це повідомляється в журналі Physical Review D, інформує Думка.

Чорні діри оточені хмарою заряджених частинок, що створюють магнітне поле всередині ергосфери-області між горизонтом подій і межею статичності, в якій тіло не може перебувати в стані спокою. Коли силові лінії перезамикаються правильним чином, частинки плазми можуть набувати негативну енергію і падати на горизонт подій. Одночасно з цим інші прискорені майже до швидкості світла частинки залишають околиці чорної діри, несучи енергію обертання.

Відзначається, що перепідключення плазми може досягати 150%, що відбувається внаслідок того, що чорна діра безкоштовно віддає енергію частинкам, які відлітають геть. Цей процес може пояснювати потужні спалахи випромінювання в космосі, які вчені реєструють на Землі.

Крім того, існують і інші теоретичні способи вилучення енергії чорної діри. Наприклад, за допомогою квантово-механічного випромінювання або електромагнітного моменту.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що археологи знайшли в Аргентині секретний притулок, який, імовірно, призначався для керівників нацистської Німеччини.

Так само ми повідомляли про те, що вчені відкрили таємницю стародавнього зображення людей з головами буйволів в Африці.

Ми вже писали, що вчені розкрили таємницю невідомого космічного об’єкта за допомогою платформи розподілених обчислень Einstein@Home.

Останні новини

Коментарі для: Фізики знайшли спосіб витягти енергію з чорної діри

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини
Всі новини

Блоги