Вчені відкрили ще дві планети, схожі на Землю

Вчені відкрили ще дві планети, схожі на Землю

Ірина Дубровська 19, Лютий 2021, 16:12 91
Вчені відкрили ще дві планети, схожі на Землю

Астрономи виявили дві планети, дуже схожі на Землю. Вони  вважають, що ці планети можуть бути населеними і придатними для життя, якщо там є атмосфера.

Так загальна кількість екзопланет, схожих з Землею зросла до 19 штук. Наголошується, що дві нові знахідки важать трохи більше Землі, і на них може бути рідка вода.

Також відомо, що обидві знаходяться поруч з нашою планетою — всього у 12,5 світлових роках.

Спочатку в 2003 році астронавти знайшли зірку Teegarden, яка в 10 разів легша від Сонця.

Після трьох років вивчень дослідники стверджують, що всі дані вказують на існування двох планет цієї зірки — Teegarden b і Teegarden c.

Teegarden b володіє найвищим індексом подібності Землі (ESI) — сама внутрішня планета цієї системи з періодом обігу всього 4,9 земних діб. Ймовірність виникнення помірної температури поверхні на ній становить 60%, що вона десь в межах від 0°C до 50°C і, можливо, в середньому близько 28°C.

Teegarden c розташувалася далі (проходить по орбіті за 11,4 земних діб) і має температуру поверхні, більше схожу на марсіанську, — в середньому -47°C.

Багато вчених вважають, що ці планети можуть бути населеними і придатними для життя, якщо там є атмосфера. Хоча на сьогодні це ніяк не доведено.

Ми вже повідомляли, що вчені розрахували, як зміниться Земля та як виглядатиме новий суперконтинент.

Ми раніше повідомляли, що історики розкрили деталі секретної операції нацистської Німеччини з вивчення Антарктики.

Також повідомлялося, що археологи знайшли в Аргентині секретний притулок, який, імовірно, призначався для керівників нацистської Німеччини.

Так само ми повідомляли про те, що вчені відкрили таємницю стародавнього зображення людей з головами буйволів в Африці.

Ми вже писали, що вчені розкрили таємницю невідомого космічного об’єкта за допомогою платформи розподілених обчислень Einstein@Home.

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини
Всі новини

Блоги